1 1
projektilski

konektori za osigurace

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Trebam za osiguracku kutiju flat contact (zenski) 2.8mm za 0,35mm2 zicu. Treba mi za mali osigurac od 5A.

Kataloski broj samog kontakta je: N 906 843 07 ali moze i N 906 844 05 (to je za 1mm2 zicu)

Ima i sa repair wire a onda je: 000 979 021 E

 

U prvom slucaju, ovlasteni za sam kontakt traze par kn ali minimalna narudzba je 25kom! a u drugom slucaju zajedno sa repair wire, traze 45kn za jedan komad!

E pa nije stvar u tih 50tak kn nego u principu jer je to fakat bezobrano. To bi trebalo doci maksimalno 3kn i trazim negdje to cudo ali nemam bas srece. Ima tko neku razvaljenu osiguracku kutiju pa da iscupa jedan takav konektakt a da je iz Zagreba ili ako zna gdje bi netko imao to za par kn koliko i realno to vrijedi?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitko nista?

 

Radi se ovim sitnim pizdarijicama:

 

e01e778s-960.jpg

 

Nasao sam 10 komada za 4-5$ na aliexpress ali em moram cekati 20-40 dana em kaj ce mi 9 komada viska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako moguce, to je obican konektor sa straznje strane osiguracke kutije i u njega se pika obican mali osigurac od 5A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas viber ili nesto de sibni broj na pm pa ti posaljem slike kasnije pa ako ti odgovara poslat cu ti par tih

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su OEM junior ISO ženske stopice.
Teško ih je nabaviti osim u ovlaštenom jer imaju ovo pojačanje za bolji kontakt muške stopice. Ja sam ih trebao kada sam ugrađivao stražnje zvučnike ali bolje bi mi odgovarale OEM zbog jačeg kontakta.

Eto, tebi je ovlašteni htio prodati 25. komada a meni je htio uvaliti kompletne ISO konektore i nikako da liku objasnim da mi baš te trebaju ali samo stopice i naravno nije mi ih htio prodati jer me uvjeravao da ih nema zasebno u prodaji.

Ja sam ih uzeo preko ebaya.de 10 komada i riješio stvar. Nisu kvalitetne kao ove ali izbora nisam imao. Ne bih ti preporučio polovne jer su tvornički tako dobro stisnute da bi morao kramariti da ih se izvuku iz žice pa ponovno stiskao na drugu, nije to to. Ove dolje ti brzo stignu i uvijek ih kasnije možda negdje budeš zatrebao. 10 x ISO Kontakte Pin Stecker Buchse weiblich Adapter Junior...http://www.ebay.de/itm/10-x-ISO-Kontakte-Pin-Stecker-Buchse-weiblich-Adapter-Junior-Timer-TC-0003W9-/221218071575

Ako ti odgovaraju imam ih par komada pa mi javi kada pregledaš link da li su to te koje tražiš, a za ostalo se čujemo preko pp-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ima ih i pod tim imenom. A nista, vidim da je uvijek narudjba od 10kom i kosta cca 5$. A polovne, rastaviti, bez obzira koliko su stisnuti nije problem, a i ako ima vec koja je sa zicom, ta je isto ok jer je zalotam. Meni treba jedna jedina :)

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je samo jedna onda nema problema.

Baci u pp svoju adresu pa ti posaljem obe i novu i jednu sa instalacije pa se pati. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega jesi ti dobio slike na viber hahaha da nisam krivo poslao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega jesi ti dobio slike na viber hahaha da nisam krivo poslao?

 

Nisam nista dobio. Nisam htio gnjaviti pa sutim :lol2

 

EDIT: Zeznuo sam dvije stvari, u profilu mi jos uvijek pise broj mobitela koji ne koristim tako puno, a u potpisu mi je novi. To sam ispravio. Druga stvar je da mi se Viber ocigledno srusio na tom starijem broju, i sad kad sam ga pokrenuo, dobio sam poruke :)

 

Hvala, da, cini da je to to, no kako se TDI ponudio da ce poslati, mislim da ce biti ok. Ako ne, javim se.

 

No kad vec gnjavim, imas jedan taj kontakt izvadjen?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslano poštom jutros pa očekuj kuvertu u slijedećih nekoliko dana.
Stavio sam ti dvije nove ISO junior ženske stopice od 2.8mm da se ne zezaš sa starim. Malo pripazi jer su savitljivije od OEM ali kada ih jednom staviš u kućište konektora zaboraviš na njih jer bitno je da ima kontakt i da ono što si planirao radi. Stavi nekoliko fotki kada stigneš od završnih radova da malo pogledamo kako je ispalo.

isokontaktepinsteckerasjns.jpg


isostopicebwo4h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem sigurno. Hvala puno.

 

Osjecam se ko cicija sada, jer skrtarim oko obicnih stopica ali tak me zivcira ovlasteni s tim prenapuhanim cijenama da je to strasno.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ista stvar se i meni dogodila jer mi ovlasteni nije htio prodati stopice nego kompletni ISO konektor koji mi nije trebao jer s njim ne mogu nista pa te razumijem zasto si tako reagirao. Samo rijesi sto si zapoceo i to je najbitnije, za ostalo se ne brini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki eto ubuduce kome bude toga trebalo imam nekih instalacija pa cemo cupat to samo se javite dobijete i zice hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično, nema na čemu.
Hvala na javljanju da znam da je sa pošiljkom sve OK. Nemaš brige, napravi kada nađeš slobodnog vremena i nadam se da će ti odgovarati. Pošalji nam koju fotku kada sve završiš. Ja sam se s njima poslužio kada sam ih stavljao u ISO konektor od stražnjih zvučnika i bio sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko primjera kako je kod mene ispalo sa tim ISO stopicama dok sam ih koristio kod ugradnje stražnjih zvučnika.
Ženska ISO stopica junior 2.8mm
dsc_0116_22hpy3.jpg
Muška ISO stopica junior 2.8mm
dsc_01826frot.jpg

dsc_0058_28ysq2.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Širina, jer imaš i mikro ISO stopice koje su još uže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osigurackoj kutiji se koriste 2.8mm i 4.8mm konektori za vece i manje osigurace. Ja jos nisam stigao spojiti, sutra je dan kad to planiram napraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1