2 2
ljubobj

Golf 6 1.6TDI ulje oko dizni

Recommended Posts

Pozdrav svima..

Neki dan sam mjenjao ulje i zapazim da mi dizne plivaju u ulju i nije mi jasno od kud gore ulje i u cemu je problem?

 

evo slike

 

205801074_w988_h741.jpg

 

205801075_w988_h741.jpg

 

oznaceno je na slikama gdje je ulje.. napominjem da sam prije bio sve pobrisao i bilo je suho jedno vrijeme..

ako itko zna u cemu bi mogao biti problem? auto ima 72000km

 

nasao sam slicnu temu na stranom forumu ali nerazumijem nista

 

http://www.motor-talk.de/forum/oelaustritt-bei-injektoren-t4327740.html

 

da napomenem, cep od ulja dobro drzi bar mi se tak cini

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam skužio iz linka koji si stavio u temu lik je promijenio ili je obnovio glavu motora s tim da brtvo nije bilo uzrok što je ulje curilo. U temi navodi da ga popravak nije koštao ništa pa je vjerojatno auto bio pod garancijom ili neki poznati kvar kod tih VW motora. Drugi lik spominje da je imao problem sa poklopcem ventila a servis je tražio 600 EUR-a za neki poboljšani poklopac ali je on zabrtvio stari jer mu je bilo preskupo, tako da tko zna što je kod tebe problem.

Pardon radi se o poklopcu motora samo me je zbunio naziv Zylinderkopfhaube i Ventildeckelhaube a radi se o istome. :)

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ni sam, ali koliko sam vidio dizne imaju velike semeringe oko njih, sad sam mislio mozda je jedan od njih pusta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje ti je otići u servis da pogledaju pa ćeš znati u čemu je problem ovako možeš samo nagađati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ti na pomoći ;-)


sad gledam slike poklopca glave i nekako mislim ako pusta brtva nema teorije da ulje dode unutra oko dizni, pogledajte sliku semeringa dizni, meni to pliva u ulju i po nekakvoj logici jedino je od semeringa moglo doci..jeli tako?

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa, nisam ti bio od neke velike pomoći ali eto imaš neke smjernice da se to događalo drugima na poklopcu motora a sada da li je to kod tebe slučaj može se samo nagađati. Možda je baš semernig kojeg si naveo da bi mogao biti no vidjet ćeš još. Eh samo trebamo imati novaca i sve je onda lako kada navratiš do ovlaštenog ili nekog servisa. :) Sretno sa popravkom i nadam se da nije neki veliki trošak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ti sad pametujes i spamas temu, zaobidi ju u sirokom luku ako nemas nista pametno za reci..

i dalje stojim iza onog sto sam rekao, jer imam doma i mk5 i mk6..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompic je imao problema isto na tom 1.6 ali njemu su u garanciji poklopac promjenili i evo vozi i dalje bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da poklopac...pa jel puknuo gdje?

mislim da je u semerinzima problem..javim još tocno kad i ako saznam

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si ocistio i odmastio onda ces lako nac gdje pusta.

Za izmjenit tu brtvu treba vadit diznu van.. tad ide novi vijak koji je drzi u glavi... Ugl nije neka filozofija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem sad koji dan pogledao preciznije da vidim, ako nista ne primjetim vozim majstoru..

Zasto ide novi vijak?

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto se steze na Nm + na odredjene stupnjeve... preporuka je nov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem smo imali u firmi na službenom Caddy-u 1.6 tdi, 55kw, riješili u servisu ali nismo dobili povratnu informaciju šta je bio razlog curenju ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su pod garancijom zamijenili i dizne i okolne dihtunge. Auto je nekad teze palio, nekad nemirno radio kada se upali + sve je to bilo masno (nije ulje nego gorivo). Auto je imao 78 tkm

Edited by Rasma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su pod garancijom zamijenili i dizne i okolne dihtunge. Auto je nekad teze palio, nekad nemirno radio kada se upali + sve je to bilo masno (nije ulje nego gorivo). Auto je imao 78 tkm

Kod mene nije u pitanju gorivo, bas je ulje, probao sam pa znam.

i da auto normalno ide normalno pali i sve je ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ekipa evo da javim da je problem s s uljem oko dizni rijesen i to prije mjesec dana ali nikako da napisem o cemu se radi..

 

evo slike ocnaceno je strelicom, tu je nekakva debela brtva koja pusta i baca svud ulje iz nje..uglavnom brtva (original) s diht masom i poslom me izasla 400kn..

 

3953990_orig.jpgscreen shot pc

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu otvoriti slike,a imam isti problem na svom golfu 6 pa ako bi mogli navesti koja točno brtva pušta ulje oko dizni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni konkretno puštala brva ispod ovoga poklopca (pogledaj sliku)

frend iz ovlaštenog nasao odma sta je problem. kaze cest slucaj.

 

 

maxresdefault.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

operi dobro motorni prostor i sve odmasti..odi na zivlju voznju i ostat ce ti trag koji odma vidis. tako smo mi kod mene nasli.

 

nema na cemu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 15000 km je potrosio aral ulja 1.4 litre.Jeli previse i koje vi lijevate ulje.sto mislite da prijedjem na Liqui moly ili fuchts ili neka vasa preporuka.....??hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2