3 3
miro

14.VW Tuning Show 10.-12.06.2016 Karlovac/HR

Recommended Posts

Tonci hvala tebi ja sam vec to zaboravio idemo dalje,vazno je da je bilo auta druzenja sa prijateljima i da je skup prosao kako treba i naravno hvala na postenom sudjenju i ove godine sam odneo pehar 2 mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tonci hvala tebi ja sam vec to zaboravio idemo dalje,vazno je da je bilo auta druzenja sa prijateljima i da je skup prosao kako treba i naravno hvala na postenom sudjenju i ove godine sam odneo pehar 2 mesto.

Nisam uopce znao za taj incident...evo i ja se isto ispricavam u ime cijele vwcc ekipe i nadam se da tonece biti razlog da nam ne dodes i ti i jos dosta ekipe iz Srbije sa tako dobrim autima :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno Zeljko dolazicemo mi u Karlovac i vi kod nas u Septembru pravicemo Wagen Culture 2,pojedinci nemogu da upropaste prijateljstvo sa vama i tako da zavrsavamo o tom dogadjaju,bilo je lepo videti sve moje prijatelje gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da je to istina sta su momcima priredili!

STRASAN nacin artikuliranja zaostale retardacije neukih neandertalaca derati se covjeku na takav nacin. Fuj smradovi odvratni.

 

Ako ima tko vise slika enterijera one zute slovenske jedinice bio bih zahvalan da mi posalje

 

Ili ako zna ima li covek fb profil da vidim tamo slike.

 

Hvala

Edited by Baljulji

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da smo ja, Slaven i Roko putovali 28 sati do Karlovca već smo došli umorni na Koranu, vidili sve drage ljude i popili sve što smo mogli u neka doba čak i previše(nadam se da nas nitko nije shvatio ozbiljno :) ).

Zaključili smo da bi nama VWTS trebalo trajati minimalno 7 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je šteta za event ovakvog tipa bude upropašten tim nacionalističkim sranjima...

Generalno auto susreti su bili pošteđeni toga i nadam se da će tako biti i ubuduće i da je ovo posljednje sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idijota uvijek ima i bit ce nazalost

@bundebam 78 svaka cast na dolasku i volji opce prevaliti tolki put i granice i sve.

Btw duja izgleda odlicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni osobno sve super,dobar provod auta manje,ali manje onih obicnih auta koje i ne trebaju da su na parkingu ali dosta novih kvalitetnih auta koja vidjas na skupovima tipa worthese i slicno,to je znak da ide prema naprijed ovaj dogadjaj,iskreno nisam ni znao za ta dva incidenta a bio sam tu od petka,sve u svemu odlicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da su auta bas na visokom nivou , super vam je bilo , samo trpajte slike ...

 

ove godine od obaveza , novine u familiji i jos dosta stvari nisam shvatio da je vwts KA svega par dana prije eventa, i jednostavno nisam stigao ni oko auta a tako nekako je i moju ekipu iz Cazina slicno potrefilo i na zalost nismo mogli doci , ali abd vidimo se iduce godine sad me trnci prolaze kad malo pogledam slike i sto nisam ove godine vidio nikog od velike vw familije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose , neki propusti u organizaciji ali sve ok !

Ovaj sustav ocjenjivanja auta je odlican po meni i to je pun pogodak ...

Mozda je samo trebalo malo vise sadrzaja npr sexy car wash , db contest i koji stand moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezultati ce bit, nije za glavu.

Propusta uvijek ima.

dB su decki rekli da nece dolazit jer nemaju profita, pa smo ih prekrizili, sexy car wash, ionako nismo imali vremena a kamoli to. Ocijenjivanje je zavrsilo daleko kasno od ocekivanog.

Imali smo toga u planu gro ali ocijenjivanje je sve uzelo :)

 

 

Nezadovoljstva uvijek ima. Ali ove godine je pobijedilo prijateljstvo i druzenje a ne pehari!

 

 

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put sam bio u Karlovcu i bilo mi je odlicno..da je opet ovaj vikend dosao bi hehe...atmosfera odlicna...ekipa je super bila kasnilo je ocjenjivanje ali u drustvu i šali nije bilo problem čekat...Morao sam otić prije ocjenjivanja i to mi malo žao...ali realno treba to sve organizirat i svaka cast organizatorima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos sam primjetio dosta dobrih auta tu sa foruma nije bilo ne znam koji su razlozi ali ko he mogao steta sto nije doso uvelicat nas naj bolji vwts !

Ekipa iz dalmacije zakazala definitivno , 2 corrada na susretu steta ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja ekipa iz dalmacije?Mi (Zadar) i Dubrovnik smo bili. Split je bija. Jedino Sibencani nisu mogli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja ekipa iz dalmacije?Mi (Zadar) i Dubrovnik smo bili. Split je bija. Jedino Sibencani nisu mogli

Ne osudujem nikog nego eto primjetio sam da fali dosta dobrih auta za koje znam tamo

Sibenik imotski metkovic ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio nakon jako dugo godina, ovaj puta i predstavio auto.

Meni je bilo super, ugodno druzenje i napokon upoznao jako puno ljudi koje znam sa tipkovnice.

Najbitnije je druzenje.

Hvala svima i ako sve bude u redu i posao dozvoli vidimo se i nagodinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,moram da priznam da ovaj skup prerasta u ozbiljan događaj

Po slikama ko ne zna može pomisliti da su sa fakersee-ja,vidim gomilu ooozbiljnih auta.

I na worth-u ove godine sam video bar 10 vrhunskih auta iz Hr,tako da svaka vam čast.E sad druga stvar je ovo što se desilo mom drudu Veljku,tu naravno odgovornost snose par usijanih glava koji su još u 90-tim,ali dovoljno da se neko oseti nepoželjan i suvišan.Ja sam prošle god. razmišljao da dođem ali se dešavalo ono sranje na granici sa emigrantima,tako da je tenzija bila velika pa nisam smeo da ne bih doživeo neku neprijatnost kao Veljko sad.Moramo svi zajedno da širimo ljubav(makar prema vw) i da se posećujemo uzajamno i podignemo skupove na još viši nivo

Evo slike mog auta čisto da znate o kome se radi,pozdravw!f6e9aee1465c9999e88eaa9c26187e98.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Đurica, nebi bilo loše da ga i predstaviš na forumu. Mnogih zanima vjerovatno cijeli projekt :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super vozilice, svaka čast vlasnicima, nisam bio na tom eventu, da vidim uživo pile, ali svakako ću sljedeće godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je bio neki event!? Ma di!?

 

:D

 

A di su one slike na kojima nisu auti? Svi pricaju o ekipi, a nigdje nikoga :*

Edited by GogiR32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,moram da priznam da ovaj skup prerasta u ozbiljan događaj

Po slikama ko ne zna može pomisliti da su sa fakersee-ja,vidim gomilu ooozbiljnih auta.

I na worth-u ove godine sam video bar 10 vrhunskih auta iz Hr,tako da svaka vam čast.E sad druga stvar je ovo što se desilo mom drudu Veljku,tu naravno odgovornost snose par usijanih glava koji su još u 90-tim,ali dovoljno da se neko oseti nepoželjan i suvišan.Ja sam prošle god. razmišljao da dođem ali se dešavalo ono sranje na granici sa emigrantima,tako da je tenzija bila velika pa nisam smeo da ne bih doživeo neku neprijatnost kao Veljko sad.Moramo svi zajedno da širimo ljubav(makar prema vw) i da se posećujemo uzajamno i podignemo skupove na još viši nivo

Evo slike mog auta čisto da znate o kome se radi,pozdravw!f6e9aee1465c9999e88eaa9c26187e98.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To sigurno nisu bili nasi ljudi, nego neke seljacine koje su se spustile u grad jer se nesto dogadjalo. Uglavnom Veljko je dobio nasu ispriku i nije to uzeo previse osobno, ali svejedno nije ugodno.

 

 

Evo sada rezultata.

 

Rezultati Show'n'Shine VWTS 2016.

 

Golf 1

 

1. Luka Talian

2. Slaven Krstić

3. Antonio Petrić

 

Golf 2

 

1. Nermin Karajić Najin

2. Veljko Jovanović

3. Davor Beljo

 

Golf 3

 

1. Pietro Tomić

2. Ivan Franjić

3. Boban Marko

 

Golf 4

 

1. Amel Kavazović

2. Davor Skender

3. Boštian Rožman

 

Golf 5

 

1. Džef Babajić

2. Ivan Samardžić

3. Željko Krznarić

 

Golf 6

 

1. Danijel Džoić

2. Ivan Čelan

3. Marko Duhančić

 

Golf 7

 

1. Patrick Franz

2. Bruno Matušan

3. Simon Celar

 

Corrado

 

1. Domagoj Crnčić

2. Mario Sviličić

 

3. ...

 

Scirocco

 

1. Sandro Rinčič

2. Marin Čatlak

3. Tadej Urek

 

Caddy

 

1. Domen Harek

2. Denis Tomičić

3. Marin Pavlović

 

Passat

 

1. Ratko Bunčić

2. Vedran Radosavljević

3. Ivan Žugčić

 

Polo

 

1. Matjaž Bračun

2. Filip Vasić

3. Elvis Švić

 

Jetta/Vento

 

1. Denis Coha

2. Ivana Božić

3. Rudolf Mitia

 

Eos

 

1. Nejc Fajdiga

2. ...

3. ...

 

Porsche

 

1. Adrian Kučić

2. ...

3. ...

 

Seat

 

1. Mario Mance

2. ...

3. ...

 

Škoda

 

1. Mario Đurković

2. Hrvoje Paclik

3. Ivo Jukić

 

Audi

 

1. Chris Daniel

2. Daniel Klich

3. Zdenek Bajgar

 

Rat Style

 

1. Antonio Radeka

2. ...

3. ...

 

BEST OF SHOW

 

Chris Daniel (Audi TTS)

 

SECOND BEST

 

Nejc Fajdiga (VW Eos)

 

The longest way from home (Europe)

 

Daniel Klich

 

The longest way from home (Croatia)

 

Pietro Tomić

 

The best exhibition

 

Antonio Ilić

 

The lowest ride

 

Džef Babajić

 

The best club

 

AudiHR

 

Best Cabrio

 

Nejc Fajdiga

 

Best Stance

 

Željko Krznarić

 

Best unmodified

 

Ivan Franić

 

OSV

 

1. Enio Petković

2. Filip Cvitković

3. Viktor Cvitković

 

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i par fotki od mene, nisu bas profesionalne ko ove do sad, al ajd neka bude :P Inace ovo mi je prvi put na VWTS-u, stvarno je bilo super, ali da nije vrijeme bilo bezveze bilo bi jos bolje :D

DSC05762.jpg
DSC05771.jpg
DSC05776.jpg
DSC05779.jpg
DSC05780.jpg
DSC05781.jpg
DSC05782.jpg
I hvala sucima za nagradu, "The best Porshe" :lol2 a i konkurencija mi je bila velika tako da nema zezancije :rotfl
13453886_1108848279161084_1970481493_n.j
DSC05765.jpg
Edited by Retroauto

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3