0
Guest BigDubravko

dimi ko lud

Recommended Posts

Guest BigDubravko

znači jučer sam kupio auspuh i odnesao sam frajeru da mi stavi, on mi je skinuo katalizator i sve lijepo postavio, svaka čast, ali auto je počeo dimiti jako, ??ta bi to moglo biti???

 

Edit:

Rekli su mi neki da to ima neki k.... šta određuje koliko se treba mješat zrak i benzin i da mi je to otišlo, kako se to zove, i ako je to to koliko košta???

Edited by BigDubravko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ga napokon pročepio kad si cuo prekrasan zvuk novog lonca bez katalizatora :lol2:

 

Salim se... sorry na OT :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da ti pise Golf 1.4 znaci nije dizlo

 

kakav dim crni,plavi???

Share this post


Link to post
Share on other sites
vidim da ti pise Golf 1.4 znaci nije dizlo

 

kakav dim crni,plavi???

 

 

bijeli? onak kad ga ganja?? ni??ta a kad stane?? oblak iza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je plavi... guta ulje

Ako je bijeli... dihtung glave...

 

JESAM POGODIO? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cekaj.. stavio je auspuh.. i skinuo katalizator.. i dimi mu...

Pa decko ga je malo propuhao....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest BigDubravko
gumice ventila...!!!

 

PROPUHAO????

 

Danas sam pricao sa nekima, ka??u da je sonda... ??ta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagrij auto Pa vidi jel onda dimi bijelo na leru , ak da onda je moguce da je voda ili sonda .Odi na tester ak je sonda odma bu se vidlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricekaj par dana i valjda bi se trebalo pokazat sto je...

Inace ti motori nisu nesto.... Neki predje puno neki na 100 000 traze malu gen..

Do sad sam 3 radio malu gen.. trosili bi 1l ulja na 1000km al nebi dimili nimalo... sem malo masnijeg zadnjeg kraja :)

Kupio si auspuh.. koji,sta.... tako je frend imao slicni problem.. Lonac je bio "konzerviran" WD-om i tko za čime.... tek nakon 50-60km je to zgorilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest BigDubravko
Pricekaj par dana i valjda bi se trebalo pokazat sto je...

Inace ti motori nisu nesto.... Neki predje puno neki na 100 000 traze malu gen..

Do sad sam 3 radio malu gen.. trosili bi 1l ulja na 1000km al nebi dimili nimalo... sem malo masnijeg zadnjeg kraja :)

Kupio si auspuh.. koji,sta.... tako je frend imao slicni problem.. Lonac je bio "konzerviran" WD-om i tko za čime.... tek nakon 50-60km je to zgorilo :)

 

 

ovako sad sam ja vani malo gledao, dim mi je bijeli kad dodam gas ali nije to toliko da dimi nego se osjeti benzin....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se osjeti benzin onda moguce da je otisla sonda pa onda dobiva previse goriva,ima prebogatu smjesu

Share this post


Link to post
Share on other sites
0