0
K0k0Pu

POMOĆ OKO LED-ica

Recommended Posts

Pozdrav,

prijatelj ima VW Jettu 2008. god. pa od koliko watt-a je najbolje da uzme LED-ice za kratka svjetla (h7) i za maglenke (hb4)?

Halogenke original za kratka svjetla su od 55w a maglenke 51w?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj me drzati za rijec, ali mislim da nije legalno imati LED kratka svijetla bez leca jer ce smetati drugima u prometu. I opet tu dolazi onaj problem peraca stakala i auto nivelacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Led je jedno,xenon je drugo.

Te ledice ka kratka svitla i to.su cisto bacanje novaca. Bolje uzmi kvalitetnu zarulju ako oces bolje osvjetljenje. Osram night breaker ili slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova imaju leću na vrhu, lako za to nego ga zanima koliko watt-a otprilike uzet jer ima od 30w do 100w?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te ledice u kratkim svjetlima su najveća glupost koju mozes ugurat u auto! To je moje misljenje.. Ljudi misle da ce sa kineskim ledicama od 50kn postic ono sto ljudi u orginalu plate 1000 ili vise eura.. Glupost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega je kupio te ledice sto idu u obicne farove, svijetle lijepo nisu plave, ali ne bacaju ni upola kao obicna svijetla a kamoli xenon,tako da doslovce nemaju smisla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Led stavljam samo u kucu gdje lijepo sijaju a netrose nista struje. Sve drugo su po meni gluposti i ciganija. Osim oem led naravno :)

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto bacanje love....to ne osvjetljava nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Svi su dobro napisali. Osvjetljenje će ti biti ravno 0 a šminka i nije baš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje danas LED zarulje koje daju dovoljno svijetlosti ali to leti na sve strane, postolje zahtjeva aktivni ventilator i nije predvidjeno za grla u koja se ugradjuje. Izbjegavati ako nije tvornicki ugradjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LED samo u unutrašnjost i u tablice i to ne seljački plava nego ono ice svijetlo

A za kratka kao što su kolege gore rekle OSRAM ili onaj drugi...zaboravio sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidio veceras Golf mk6 crveni u Travnom sa LED kratkim svjetlima....katastrofa kako to slabo svijetli, kao da su pozicije upaljene se majstor vozi po mraku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što su svi rekli to ništa ne svijetli,kupi si Osram nightbreaker 2 i imati ćeš najbolje od H7 žarulja ,a te kombinacije sa LEd samo u kabini i tablica

Share this post


Link to post
Share on other sites

A upitno je kolko je i taj Osram dobar

Osram Nightbreaker je odlična žarulja ,isprobao ju na više auta i zbilja svijetli super za H7 žarulju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Hrxixusom kupio sam prije 2 godine bio nightbreakerice h7 trajale bez premca i prodao auto još uvijek na autu dvije godine stare savršene bile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kostaju te Osram Nightbreaker? Ja na golfiju imam h7 i h1. Dakle islo bi smao h7 Osram Nightbreaker ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za h1 neznam iskreno a osrama imas za cc 200-270 kn za par

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, ajde da i ja uletim sa pitanjem za ledice

passat b5 98" radi se o ledici u gepeku, znači auto je zatvoren, otključam ga i nekih 30sek radi osvijetljenje u autu u to vrijeme dižem i spuštam zadnju haubu i za to vrijeme radi, ako ju ostavim otvorenu radit će cijeli dan ako treba, ali dok se ugasi svijetlo u autu (30sek) i zatvorim zadnju haubu i odma otvorim ledica jedva da tinja, ja opet otvorim vrata i zatvorim i onda je opet dobro normalno radi..

ako je normalna žarulja unutra onda radi stalno bez ikakvih problema, nema potrebe otvarat vrata, dok digneš haubu uvijek se svijetlo upali i svijetli normalno, što bi značilo da je instalacija na autu ispravna nego da je problem sa premalim potrošaćem. Jer ima ko kakav savijet kaj probat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0