0
Sanjin2

Golf 3 1.9 TDI 90 HP Kvačilo

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Golf mi je počeo drhtati pri kretanju i hvata pri samom vrhu mislim da je kvačilo otišlo. Zanimalo bi me koliko mogu očekivati za taj kvar?

Također ako postoji neki majstore na području Rijeke slobodno preporučite.

 

Zahvaljujem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni za ruke uzeli 500kn, ali moguče da ti uzmu i 700kn, imaš DMF ili SMF? recimo mene došlo 3500kn sa rabatom 228DMF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni za ruke uzeli 500kn, ali moguče da ti uzmu i 700kn, imaš DMF ili SMF? recimo mene došlo 3500kn sa rabatom 228DMF.

 

Ti mater 3500 kn ?! Za golfa 3 pričamo ?! Jbt iskreno ja kad sam imao 3ku kada sam išao obići svoju rodbinu u Bosni odmah sam kod majstora to napravio. Ispalo me čini mi se oko 500 KM ili ti ga oko 2000 kn sa svime max 2500. Ne siječam se točno sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko

No I sad dodaj koliko su u HR skuplji to ti je to.

Dijelovi I posao sigurno 2500-3000kn ga ispadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nis cudno sto je Bosni jeftinije, jer većina njih radi za kikiriki.......

Mi smo u komi , a tek oni gdje su plaće jos nize...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja san sebi nekidan minja. Racunaj kvacilo 1200kn i rad nekih 400-500 kako di.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to mi već zvuči realnije... da je 3000 kn bi ga u metis dao... :)

 

Što je DMF i SMF?

 

 

Ako je netko mijenjao na području Rijeke i okolice slobodno neki mi baci na pm šta i gdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dmf ti je dvomaseni zamasnjak a smf jednomaseni. Kod tebe je 90% jednomaseni.

Edited by marko-zd

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko km... treba pazit i na "vagu" gdje je potisni.. voli s vremenom puknit a i iskrivit se kao i njen oslon... Pa moja preporuka je izmjenit nju pa i cahuru s semeringom spojnicke kao i oslonac.... (vita sa plasticnim vrhom)

Posao 500kn je realniji jer meni osobno je veci sex to izmjenit na tdi-ju s abs-om neg na mk5 .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

290k km (po uri :) )

Ako sam skužio (set sa potisnim i korpom bez zamašnjaka) je 1100-1200 kn... znači sa rukama bi trebalo doći 1700-1800 kn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da al rekoh sto bi jos trebalo dodat.... 290po uri a vjerovatno ima duplo osim ako si prvi vlasnik....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemora znaciti da su vraceni. Evo ja san nekidan skinija sa svog auta original kvacilo na 310 000km. Drugi san vlasnik al km su originalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0