2 2
brajic

Procedura zamjene kilometar sata Golf 5 1.9tdi

Recommended Posts

a gle nisam ni ja mogao doci, napravio poprilicno kilometara da dodem osobno tamo jer nema smisla zvati fkt. dosao odmah u 8 ujutro i u 12 sam uzeo auto gotov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali nije li to riskantno, vozis se do njih a oni ti kazu da nemaju vremena ili ti cijena ne pase ili nesto trece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Dugog Sela do njih nije problem ali meni bi vec bio ako bi rekao da dodjem sutra. Sto je razlog da se nitko na telefon ne javlja, da li odgovaraju na email, jer to je sasvim dovoljno da se termin ugovori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro dali su oni jedini u HR koji to mogu napraviti?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo neozbiljno kad se s njima ne mozes cuti niti ista dogovorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu, imas i ELCod u Sisku vec ti je spomenuto na prethodnoj stranici.

Petar je bio brzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam upit u ELCod i celam odgovor pa cemo vidjeti a zna li netko moze li se to odraditi u ovlastenom?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam upit u ELCod i celam odgovor pa cemo vidjeti a zna li netko moze li se to odraditi u ovlastenom?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

ni oni ne odgovaraju na mailove ali se na telefon jave pa se ispricaju i kazu da imaju probleme s mailovima i da ne dobiju svaki mail

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi upit ali koliko poznajem kod mene je Stasni i sumnjam jer mi ni oko tempomata nisu mogli pomoci a za struju imaju vanjskog suradnika a posto znam tko je kod njih ne bih nosio nikako, bolje bih se sam potrudio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobio info posto je moja tabla vec mjenjana ne trebam nista samo plug and play e sada pitanje mora li biti isti kataloski broj table ili ne

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je sa kilometrima, sami se nece namjestiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobio info posto je moja tabla vec mjenjana ne trebam nista samo plug and play e sada pitanje mora li biti isti kataloski broj table ili ne

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

sta to znaci, da je napravljen immo off na njoj pa je mozes seljakati iz auta u auto? I kao sto kaze TDI, ja sam picajzla, moja nova tabla bi morala pokazivati tocno km koliko i ECU pokazuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je napravljen je immo off ali kilometrazu jos moram podesiti naknadno pa me zanima koji sat moze ici bas onaj po kataloskom broju ili?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa ne tvrdim da je tako ali ako je vec mjenjana tabla to ne znaci da je i napravljen immo off. Mislim da se druga tabla moze upariti i bez immo off samo je vise posla jer i za staru i novu treba znati skc. Kao drugo ako je ova tabla neispravna, skini je i pogledaj kataloski ili jos jednostavnije sa vcdsom provjeri koja je nutra. I nakon toga trazis istu.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa ne tvrdim da je tako ali ako je vec mjenjana tabla to ne znaci da je i napravljen immo off. Mislim da se druga tabla moze upariti i bez immo off samo je vise posla jer i za staru i novu treba znati skc. Kao drugo ako je ova tabla neispravna, skini je i pogledaj kataloski ili jos jednostavnije sa vcdsom provjeri koja je nutra. I nakon toga trazis istu.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ma stvar je u tome sto je tabla od benzinca a zvao sam onu firmu u Sisak pa mi je tip rekao kada sam mu sve objasnio da ia njega ne trebam da samo uzmem novu tablu i to je to mene samo zanima sada koju mogu uglaviti unitra iz ovlastenog su mi dali dva kataloska e sada ga šišaj još je tip rekao da iz ovlaštenog imaju table sa slovima tipa bx, kx i sl te da cu te sa x naci nikada

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi pitao da li ovlasteni rade ugradnju novog sata i podesavanje kilometraze sa starim?

Mislim da se kataloski ne moraju poklapat sa njegovim satom, bitno da pase ako oni tvrde jer i kataloski se mijenjaju pa to nije vazno. Hrpu dijelova koje uzimam nema vise stari kataloski nego neki drugi tako da ni sat ovdje ne mora biti izuzetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sutra ce mi znati reci danas navodno nije bilo sefa radione ali mislim da oni ugrađuju samo nove satove a novi dođe 9600kn sa ugradnjom

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

X znaci da je austausch odnosno reparirana. No si malo poguglao ta dva kataloska? Ima kaj?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam htio pitati da li imaju nove u ponudi ali cijena im je fantas. Nasao sam i ja novi sat ali ne po ovoj ludoj cijeni pa cu pitati susjeda da li mogu odraditi ugradnju ako ga nabavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam htio pitati da li imaju nove u ponudi ali cijena im je fantas. Nasao sam i ja novi sat ali ne po ovoj ludoj cijeni pa cu pitati susjeda da li mogu odraditi ugradnju ako ga nabavim.

Di si naša sat.. i koji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff, ne smijem ovako javno jer ce mi i tu nestati kao i kod Kufateca haha. Vidio sam da imaju dva i ovaj drugi ima oznaku do 260km/h i za dizel je ali nisam ih jos kontaktirao da vidim da li sve pase i skuplji su. Javim ti na pm ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2