1 1
bojan24

zadnji diskovi

Recommended Posts

mjenjao sam zadnje pločice,diskovi su ostali stari..ali otkad su nove pločice one zahvačaju samo 20% diska a ovaj drugi dio je hrđavi od neupotrebljavanja...jel moram mjenjat i diskove i zbog čega se to događa?

 

auto je g4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si ih dati potokarit ako su "mesnati" :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju celjust tu veze, disk ili plocia nisu ravni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se nadovezem na ovaj topic da ne otvaram novi.

 

i ja bi trebao mijenjati i prednje i zadnje (diskovi +plocice) jer cujem da mi struze prilikom laganog kocenja.

 

sve sto sam procitao cini se da je najbolja kombinacija Ferodo Premier+ ATE power disc??

koliko ce me to perja izac i gdje kupiti??

a tekucina bilo koji proizvodjac samo da je dot 4 ili vise??

Share this post


Link to post
Share on other sites
mjenjao sam zadnje pločice,diskovi su ostali stari..ali otkad su nove pločice one zahvačaju samo 20% diska a ovaj drugi dio je hrđavi od neupotrebljavanja...jel moram mjenjat i diskove i zbog čega se to događa?

 

auto je g4

 

Pločice još nisu sjele-zadnji diskovi su pod manjim naporom pa im treba duže.Ako ti sve ne sjedne na mjesto za 400-500km potokari ih.Ali ne bi trebali zadnji bit puno.Oko 400-injak kuna oba ATE diska.Imaš ih u firmi Auto Mag na net-u http://www.auto-mag.hr/ate.php?s=1&lang=en

Pa Marks ovo odgovara i na tvoj upit. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si ih dat poravnat...al kad nisi čekaj da se pločice prilagode diskovima i to je TO

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide ti i bez tokarenja. Vjerujam da ti ne stiska na srednjem dijelu diska? Skini pločice i obrusi rubove na pločicama i to ti je to....

To se radi uvijek kad se ostavljaju stari diskovi. Skuplja i kompliciranija opcija uz mogučnost sjeb******diskova je tokarenje diskova.

 

Ja sam nekiidan na A3 mijenjal zadnje diskove i pločice, stavil sam zimmermann diskove i ferodo pločice. Prezadovoljan sam.

 

330kn diskovi i 160 pločice u TAS autodijelovima.

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvao sam gregurek i stvar je: ferodo premier-299kn (prednji) -koliko sam skuzio za oba kotaca ferodo premier-239kn (zadnji)

ferodo diskovi- 320kn (prednji 280mm,komad)

ferodo diskovi- 145 (zadnji)

jos daju 15% popusta na gotovinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koči po unutrašnjem rubu diska..vanjskih 60% slabije koči...napravio sam oko 1000 km s novim pločicama i dosta se španam ali još nije sjelo na mjesto...

 

ak sad stavim nove diskove oče biti dobro?

Share this post


Link to post
Share on other sites
koči po unutrašnjem rubu diska..vanjskih 60% slabije koči...napravio sam oko 1000 km s novim pločicama i dosta se španam ali još nije sjelo na mjesto...

 

ak sad stavim nove diskove oče biti dobro?

Da ti nisu klipići zablokirali? Daj reparirati čeljusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da ti nisu klipićizabolikirali? Daj reparirati čeljusti.

 

Več puno puta vidim da napišete tu na forumu da treba reparirati čeljusti!

Sad kaj to znači točno? Zamijeniti sve gumice i očistiti od hrđe čeljust (ako ima hrđe) ili se još nekaj radi na tom repariranju čeljusti??? Sorry ali ne kužim pa pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites
zvao sam gregurek i stvar je: ferodo premier-299kn (prednji) -koliko sam skuzio za oba kotaca ferodo premier-239kn (zadnji)

ferodo diskovi- 320kn (prednji 280mm,komad)

ferodo diskovi- 145 (zadnji)

jos daju 15% popusta na gotovinu.

 

Sorry kaj upadam,

evo ja sam jučer pito tu kod mene za ATE power disc, prednji diskovi + ferodo premijer pločice (neke pojačane) sa 15% popusta 970kn! :palacg

Čini mi se ok cijena. I da, to je 280x22mm, rupe 5x100

 

 

Kaj se tiče zadnjh diskova, meni u posljednjih tjedan dana cvile dok ne zakočim nekoliko puta.

Mislim da bi trebalo promijenit sve gumice i našpricat, prije su mi se i prednji čuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam si prije 3 tjedna stavio ferodo plocice i prosli vikend (subotu) u smece bacio..otiso za germany i skoro diskove skurio...i nemojte sad da sam prejako kocio...stavio textar i preporodio se...ferodo su pretvrde za standardne diskove..ja ih nikad vise necu kupit...

a sto se tice toga da iza ne koci po cijeloj sirini...bas posto su tvrde im duze treba nego drugima da po cijeloj povrsini legnu kak treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam mjenjao diskove i pločice na jednom Vw-u koji mi je došao s istim simptomima kočenja s unutarnje strane diska gdje je glavni klip a s vanjske strane no,no i problem je u klipićima ko što je Pikzibner rekao,treba mi još jedan sutra doći pa poslikam postupak odglavljivanja čeljusti ako kog zanima,ako ne,nema veze :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam si prije 3 tjedna stavio ferodo plocice i prosli vikend (subotu) u smece bacio..otiso za germany i skoro diskove skurio...i nemojte sad da sam prejako kocio...stavio textar i preporodio se...ferodo su pretvrde za standardne diskove..ja ih nikad vise necu kupit...

a sto se tice toga da iza ne koci po cijeloj sirini...bas posto su tvrde im duze treba nego drugima da po cijeloj povrsini legnu kak treba

 

znaci teb se nisu troslile plocice neg diskovi....to je neka nova tehnologija kocenja :lol2 ...šala naravno

 

moze info...di ,kolko i na koje diskove si stavio???

Share this post


Link to post
Share on other sites

prednja su brembo max i sada textar plocice,koci super,osjetljiv na dodir i moze se fino dozirati silu kocenja.iza su sad isto textar i stare diskove..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam mjenjao diskove i pločice na jednom Vw-u koji mi je došao s istim simptomima kočenja s unutarnje strane diska gdje je glavni klip a s vanjske strane no,no i problem je u klipićima ko što je Pikzibner rekao,treba mi još jedan sutra doći pa poslikam postupak odglavljivanja čeljusti ako kog zanima,ako ne,nema veze :lol2

 

 

stavi mene zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
stavi mene zanima...

Sorry ali onaj što je trebao doći se nije imalo šta slikat jer su mu samo sajle ručne malo zapekle ali danas sam uspio puknit koju sliku kod promjene pločica na T4 na šta se treba obratit pažnja,princip je isti:

1:DSC00312.jpgPredpostavljam da je ovako izgledao disk s vanjske strane dok je unutar bio ko curica.

2:DSC00316.jpgTo se dešava kad se zapeknu ili korodiraju ovi klipići u nosaču čeljusti koji služe za kontrapritisak glavnog klipa,tj na njima "pliva" čeljust i oni raspoređuju silu kočenja na obje strane diska.Očistiti,podmazati i natrag.

3:DSC00317.jpgTakođe se treba pogledat i glavni klip da nema prljavštine jer on takođe zna zaglavit pa za posljedicu kočnice mogu "držat" i spalit novi disk i pločice

Sve gumice koje su oštećene ili napukle treba zamjenit,ima kitova za reparaciju koji nisu skupi i sprječavaju takve zajebe s zaglavljivanjem koji koštaju puno više.

Ovo je poslikana stražnja čeljust pa to izgleda malo drukčije ali isti vrag jedino što se za razliku od prednje čeljusti kod zadnje klip mora istodobno vrtit u desno i utiskivat unutra da se napravi mjesta za nove pločice.

Eto toliko zasad,nadam se da će ti malo pomoć ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1