0
Gad Dems

Novi forum

Recommended Posts

A ne valja kad svatko moze mjenjat sebi skin foruma. Nadjite neki koji se slaze sa izgledom portala sta ce bit (prepotsavljam joomla ili tako nesto).

Ovaj mi je nekako previse... jednobojan... :unsure: to mi je jedina zamjerka. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako će bit mogućnost mjenjanja skinova, onda će biti uvijek portal i forum usklađeni... dakle, ako će ovakav bit forum, takav će bit i portal.. ako se odlučimo za jo?? koji skin (a mislim da će bit jo?? jedan, svjetliji) onda će se automatski i portal promjeniti kada kliknete na novi skin foruma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maky
Ako će bit mogućnost mjenjanja skinova, onda će biti uvijek portal i forum usklađeni... dakle, ako će ovakav bit forum, takav će bit i portal.. ako se odlučimo za jo?? koji skin (a mislim da će bit jo?? jedan, svjetliji) onda će se automatski i portal promjeniti kada kliknete na novi skin foruma...

 

 

super je !!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene nakon .... svidja mi se forum,svaki put sve je bolji :),svaka cast onom koga je radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora mi je skin, sviđa mi se B)

Nisam jo?? sve pro??ao ali vjerujem da ovaj nema toliko bugova kao pro??li.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaista mi je sve čudno, nikako se priviknuti, podforumi nisu kao prije poslagani.

 

meni je nekako onaj stari bio i bolji, mo??da zbor promjene, ovaj kontrast boja mi se ne sviđa bijela slova, a svjetla podloga, valjda će s vremenom se usavr??iti i biti bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lo??e, al je čudno sd na početku....

 

I malo su preveliki oni detalji o useru ispod avatara, spjite to sve kao prije....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako će bit mogućnost mjenjanja skinova, onda će biti uvijek portal i forum usklađeni... dakle, ako će ovakav bit forum, takav će bit i portal.. ako se odlučimo za jo?? koji skin (a mislim da će bit jo?? jedan, svjetliji) onda će se automatski i portal promjeniti kada kliknete na novi skin foruma...

 

 

odlično, mo??e li stari skin ići? naime stari je jako dobar , veoma čitljiv i pregledan. mislim da u control panelu u svom korisniku ima pravo izabrati koji skin ??eli uzeti... bar 5 skinova na izboru..

 

naravno imat ćemo strpljenja i rado ćemo vam pomoći oko gre??ke koju naiđemo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
E, napokon da ste rije??ili onu sporoću od foruma :) , ali nekaj se jo?? mora promijeniti,vratiti malo onu dozu ozbiljnosti koju je imao stari forum...Nekako mi je swinger najbli??i sa svojim mi??ljenjem.. :lol:

EDIT: sad napokon smajlić mo??e u sredinu teksta....I fali malo smajlića...

 

Grr kak mene oci bole od gledanja u ovu shugu od novog foruma.

 

Evo bas danas prvi put bacio oko na forum nase brace opelovaca :D kak oni imaju fini forum,ljepi onaj svijetli od setbb http://www.setbb.com/ pa mogli ste i vi takav metnut....

 

ovo sad je banana totalna! ako se mene pita.... a ne pita me se. pa onda :vopi:vopi:vopi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pantera

Evo i ja se javljam svaka cast ekipi koja radi na redizajnu.... samo tako nastavite

Imate burek s mesom i jogurt od mene

:care:bravo:fakjea:fakjea:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok je,treba se priviknut al nema veze

promjene su uvjek dobrodosle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim vas da ponovno popunite polja "Location" i "Auto" u vasim profilima. hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, da, ak mo??e stari skin ići, ko bog, tak se lijepo ona plava i crvena sa loga isticala na onom crnom, a i preglednost je bolja bila...... :fakjea:fakjea:fakjea:fakjea

 

Evo ispunio zahtjevano.....Samo, gdje su oni barovi za warn?????....

Share this post


Link to post
Share on other sites

warn level vec duzene vidite, jer nekima je to narusavalo samodopadnost pa je maknuto :) neznam kako to tek sad zamjecujes

 

samo admini to vide i mogu editirati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam pojma, sve me ovo zbunilo novo bokte.....

 

Kaj wtf, kak to ima ograničen broj smajlića u postu???????????...Zakaj nemremo opalit 20-ak smajlića, ba?? sam veseo večeras i htio sam okinut kad ono, nemre.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Ajd, na izgled se treba priviknu, ako ce biti skinova, super. Ali bitno je da su dosle nove korisne stvari poput My Assistant, View new posts, kalendar (u help rubrici se moze procitati sta se sve moze s kalendarom) itd. itd. Jedino sto je forum na engleskom jeziku a to mozda nekim clanovima i nije bas prednost. Ali s teh. strane novi forum je :palci:palci:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu odlicno je ispalo...

E da daj napravi da se moze birati i stari skin molim te ;)

 

I super drive imao si i prije viev new posts...

 

E da i ako moze da ovo malo smanjis di pise auto i to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a budemo imali onu tablicu sa strane tko je na forumu i showoutbox il kak se to zove vec..nisam pametan bas ujutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

crazy, to je dio portala-bit ce kasnije

 

a to mozes vidjet i sad na pocetnoj stranici foruma, na dnu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Dali ce u sklopu novog portala/foruma biti chat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam meni nije lo??e a sve je stvar navike previ??e smo se naviknuli na onaj stari izgled a sad odjednom ne??to novo, ne znam meni se sviđa svaka čast!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nije bas lose, al navikao sam se na stari skin pa bi bilo dobro da ga stavite da si mozemo sami izabrati...

I napraviti da se kad se izadje sa foruma(ugasi browser) svi postovi budu procitani, kao prije...nadam se da ste skužili o čemu pričam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gloginjaR

Dobro je! Bito je da se brzina popravila, pa je odma lak??e i čitat i odgovarat! ;) nako nije čovjek ima volje čekat dok se otvori pa dok odgovori?? ...sad je ok! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0