0
Gad Dems

Novi forum

Recommended Posts

meni quick reply i dalje ne radi...

 

a za ostalo, ma necu trosit rijeci i gubit vrijeme kad ja kako sam reko ocito " borba protiv vjetrenjaca" tj uzalud...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist

tomek nes je kod tebe krivo jel quick reply radi normalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vas neku??im....meni je forum bil čudan par dana i sad kad sam naviko svjedno mi je...a tomek daj malo oladi..mislim...ak treba dečki će se slo??it i dobit će?? svoj topic i tamo radi ??ta te volja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ma necu trosit rijeci i gubit vrijeme kad ja kako sam reko ocito " borba protiv vjetrenjaca" tj uzalud...

nismo li ovo vec prokomentirali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni quick reply i dalje ne radi...

 

a za ostalo, ma necu trosit rijeci i gubit vrijeme kad ja kako sam reko ocito " borba protiv vjetrenjaca" tj uzalud...

 

 

ajoj , molim te smiri se... kad admin bude imao vremena slo??iti...

usput probaj slo??iti forum ako zna?? kako radi i sigurno ima?? puno dosta vremena?? jesi siguran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvo bijelo?

 

ovako je najbolje - forum je funkcionalan, a i sve se vidi

 

btw. ??kec, ne radi ovaj link, tj. ve??e ga na members list

(nije vazno, ali eto da znas)

 

11.jpg

Edited by tommy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest overboost

alo...nije me dugo bilo pa nemam pojma ni ??to se događa, imao sam nekog posla po terenu.....pozdravw svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
cijelo selo ??mrće bijelo....

nego... bit će bijeli skin, gdje gori? malo je admin janpi zadnjih tjedan dana, onak konstantno pa nije za poso ba??.... :)

ma nema?? frke... ne gori nigdje, jo?? :P ... sve radi kako treba na forumu i ne znam kako toliko vas picajzli odjednom ima... forum se jo?? uhodava i dajte ljudima vremena da sve srede... svi kao navikli dobiti već servirano...drama... i da, quick reply radi savr??eno skupa s ostalim opcijama foruma... pozzz...ode :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nema?? frke... ne gori nigdje, jo?? :P ... sve radi kako treba na forumu i ne znam kako toliko vas picajzli odjednom ima... forum se jo?? uhodava i dajte ljudima vremena da sve srede... svi kao navikli dobiti već servirano...drama... i da, quick reply radi savr??eno skupa s ostalim opcijama foruma... pozzz...ode :vozi

 

 

tako je... i treba pru??iti priliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0