0
16v.turbo

29. i 30.05.2010 UTRKA MOSTAR 402

Recommended Posts

To je ono sto i mene interesira samo se nadam da ce doci na slijedecu trku...

Ja planiram biti u osijeku krajem mjeseca da vidim uzivo tu makljazu.

Mene najvise od svega smetaju strasno velike cifre konja koje ljudi izmjere kod nas na valjcima i onda odvoze losa vremena, rijetko koji valjci prikazu stvarnu snagu (uglavnom pokazuju vise) pa se ljudi hvale sa svakakvim ciframa...

 

Nadam se da ce calibra pokazat svoju pravu snagu na slijedecoj trci i da nece biti problema sa njom jer ona, basta i repo ce ciniti makljazu na pisti :P

 

a i steta sto ti nisi na nasim pistama pokazao sto lupo moze, jer ima puno ljudi koji bi to voljeli vidjet, a i to me cudi jer u njemacku si isao na racewars a kod nas neces doci.... :(

 

:zivio:palacg

 

Put u Njemačku je bio kompletno sponzoriran , a i to je bila prva i jedina utrka koja se održavala (osim Osijeka) od kada je Lupo složen.

Za utrka preko ljeta jednostavno nemam vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Put u Njemačku je bio kompletno sponzoriran , a i to je bila prva i jedina utrka koja se održavala (osim Osijeka) od kada je Lupo složen.

Za utrka preko ljeta jednostavno nemam vremena.

 

 

steta... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jako ljut na Peru jel kad sam jednom pred koju godinu bio kod njega u garazi, stavljao je most na lupa i trazio da mu dodam jednu vidu i nikad nije reko hvala :angry::angry:

 

eto ti na sad :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam jako ljut na Peru jel kad sam jednom pred koju godinu bio kod njega u garazi, stavljao je most na lupa i trazio da mu dodam jednu vidu i nikad nije reko hvala :angry::angry:

 

eto ti na sad :rotfl:rotfl:rotfl

 

Ajd šuti , dobio si popust na dijelove i čašu vode :palacd

 

:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam jako ljut na Peru jel kad sam jednom pred koju godinu bio kod njega u garazi, stavljao je most na lupa i trazio da mu dodam jednu vidu i nikad nije reko hvala :angry::angry:

 

eto ti na sad :rotfl:rotfl:rotfl

Da i ja sam ljut-mrknuo mi CD!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne poznam tu s foruma skoro nikog osobno ali sam cijeli forum prelisto i mislim da je malo ljudi kakav je petar i trebali bi neko postovanje imat prema njemu ja mu se divim sta covjek sve radi a tu par pojedinace sere po njemu bezveze zbog gluposti

 

 

petre :respekt :respekt :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja ne poznam tu s foruma skoro nikog osobno ali sam cijeli forum prelisto i mislim da je malo ljudi kakav je petar i trebali bi neko postovanje imat prema njemu ja mu se divim sta covjek sve radi a tu par pojedinace sere po njemu bezveze zbog gluposti

 

 

petre :respekt :respekt :respekt

 

aj suti, vidis da se skupljamo da zajebemo peru, onda ti tako :palacd

 

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja pješke se vozam po VWTS po rakiju :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne ne,ove godine si voza bogami sve šta se kotrljalo.....triba si dobit pehar za najviše provozanih auta na vwts-u

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ne ne,ove godine si voza bogami sve šta se kotrljalo.....triba si dobit pehar za najviše provozanih auta na vwts-u

 

eto organizatoru primjedbe...

 

sad zna sta mora nabaviti slijedece godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja pješke se vozam po VWTS po rakiju :rotfl

 

Samo za tvoj info - ono ti je bila najskuplja vožnja po prijeđenom metru :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da i ja sam ljut-mrknuo mi CD!!!

A ja sam kljakavac :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0