0
caddylac

pojacalo na original vw radio 06

Recommended Posts

Pretpostavljam da taj radio nema chinc izlaz za pojačalo pa ti treba ova stvarčica:

 

(simbolična slika) Hi-Lo Converter

2110.jpg

 

Radi na principu da jednu stranu spojiš na izlaze iz radija, ustvari one žice što idu na zvučnike, i na drugom kraju imas chinc konektore koji idu u pojačalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pretpostavljam da taj radio nema chinc izlaz za pojačalo pa ti treba ova stvarčica:

 

(simbolična slika) Hi-Lo Converter

2110.jpg

 

Radi na principu da jednu stranu spojiš na izlaze iz radija, ustvari one žice što idu na zvučnike, i na drugom kraju imas chinc konektore koji idu u pojačalo :)

 

 

Dobra stvar. I meni treba. Gdje ovo ima za kupit kolega ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u chipoteki, dobar zvuk tj. trebala bi gotovo svaka trgovina sa autoakustikom to imat

Edited by Pantic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili postoji opcija za izvadit signal direkt iz radija, ali tu treba imati puno volje i znanja sa lemilicom. Našao sam na jednom forumu upute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ili postoji opcija za izvadit signal direkt iz radija, ali tu treba imati puno volje i znanja sa lemilicom. Našao sam na jednom forumu upute.

 

:palacg

Kompliciranije,ali daleko kvalitetnije rješenje,jer na ovom hi-lo pretvaranju signala gubi se dosta na kvaliteti zvuka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala pikzibner za link. Treba strpljenja ,ali isplati se ...

 

Ili jos jednostavnije, svako bolje pojačalo trebalo bi imatt hi ulaze. tako da nemoras nis ni radit samo spojis zice od zvucnika. sad ovisi koje pojacalo ti imas. s hi inputom ili bez njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije bi rekao da svako lošije pojačalo ima hi-input,češće sam to viđao raznim "no-name" pojačalima nego na boljima

Edited by Galaxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prije bi rekao da svako lošije pojačalo ima hi-input,češće sam to viđao raznim "no-name" pojačalima nego na boljima

Uzeo mi riječ iz usta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili si nadji neko dobro staro oldschool pojačalo, dosta njih je imalo hi input a po kvaliteti zvuka su u većini slučajeva bolja nego nova =)))- imaju ih i novija pojačala(ne samo ona šrot, nego i dosta njih od renomiranih proizvođača) većinom dvokanalna.... ;) ovisi za šta ti treba......

Edited by dodo r1914s

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo bi stavio neki subwoofer i pojacalo za njega, imam u caddyu bose ozvucenje org pa bi samo bass zelio malo pojacat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili di mogu nabavit onu plastiku koja se ubaci da mogu imati normalan radio?

Edited by caddylac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prije bi rekao da svako lošije pojačalo ima hi-input,češće sam to viđao raznim "no-name" pojačalima nego na boljima

Pa sad, ako DLS spada u lošija pojačala, onda oovo što si napisao imam smisla..kod mene je DLS CA12 i svira sub na RNS 510

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam to generalizirao da bolja pojačala uopće nemaju hi-input,nego da se u većem postotku hi-input nalazi kod jeftinijih pojačala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda mi da ide to u caddy.Ali najsigurnije ti je da otiđeš do njih i tamo ti daju kakav treba za caddy.

Ako ćeš ubacivati aftermarket radio,onda će ti i trebati adapter za priključenje radia i adapter za antenski priključak

Share this post


Link to post
Share on other sites
0