1 1
Deniz

Powerflex ili strongflex seleni?

Recommended Posts

Jel zna netko di ima za kupit ili naručit zadnje selene za golf 3 od navedenih proizvođača? Možda prije strong jer su jeftiniji. Il jel netko ugrađivao na G3?

Edited by Deniz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas vec negdje topic o tome,potrazi,nemogu se sjetit kako se stranica zove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cmod ti drzi oboje, ja imam sve od strongflexa na ibizu (g3 trapovi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stfongflex direkt iz poljske

 

Strongflex.eu

 

Ja imam i strong i power,power je cca 70% skuplji,tipa zadnji od golfa 3 od powera su 105$,a strong 60 eura

Edited by TROJKA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, hvala vam svima na info. Mislim da sam cak bio gledo u Cmod i mislim da nemaju sve pa pretostavljam da bi se dalo naručit preko njih ako nešto nemaju na stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cmod ce te oderati ko psa,ako hoces ja ti pomognem,javi se na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo podizem topic iz mrtvih. Mislim da mi se naprijed raspada ovjes, a i letva volana. Razmisljam da uzem set strongflex selena za prednji ovjes. Iza je vise nego duplo skuplje jer ima puno vise djelova ali iza nemam problema.

 

Vidim da ima obican set i sport set. Koliko su opcenito tvrdji nego stock? Da li onda auto vise lupa ili manje?

Da li ima netko u Hr da prodaje a da je cijena ok?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio Powerflex umetak za donji nosač motora točnije stabilizator i auto bio full utegnut dodas gas pustis odmah vuce nema onog malog trzaja kako god spojku pustao ali sam ga odmah drugi dan skinuo jer motor na leru bučan jako i prodao sam ga tipu s Crotuner foruma i bas mu kazem da to bas ukruti motor a on mi kaze da je sve stavio od powerflex ali na auto kojim ide na utrke 402m da u svoj auto za svvaki dan nebi nikada jer jako su kruti a black serija posebno.....

Drzi se provjerenih nekih marki i vozi se udobno....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strongflex ima obicnu i sport seriju, sport serija ima 90 necega, obicna 80. Isao bi na strongflex obicni, zelim da mi auto bude utegnut.

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvrdi su i crveni a zuti pogotovo

Na crvene imas dozivotno garanciju a na zute mislim da nema garancije

Osobno mislim da ne bih stavljao ni jedne na nosac motora i slicno jer su po meni pretvrdi za to bilo koji od njih

Ali za ovjes svaka preporuka ja imam crvene na golfu naprijed i iza na mostu i drugi auto za vozit...puno upravljivije i direktnije na volanu i nema uvijanja nikakvog niti zadnji kraj kasni za prednjim u zavoju bas mi je dobro to, i kad budem mogao uzet cu za letvu volana i za prednje stabilizatore isto od strongflexa

Jedan frend je uzeo sve zute ali za auto s kojim vozi race i taj auto je kao karting bas je kruto sve

A strongflex vs powerflex...strong su jeftiniji dosta bar za golf a imas isto dozivotnu garanciju e sad u cemu je tocno razlika da su powerflex tako skuplji ne znam...kum je uzeo za golfa power na prednju vilicu ja imam strong i ne osjetim neku razliku u voznji a ponavljam strong su dosta jeftiniji a odradjuju posao isto kao i power ja ne osjetim razliku

Ako ces narucivat idi direkt s njihove stranice to ti je najjeftinije i stize u roku tjedan dana ako ne narucujes sam online javi mogu ti ja pomoci kupovao sam dosta od njih i nikad nikakvih problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno ali nemoj reći da ti nitko nije savjetovao

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Jasno :)

 

Pricam o ovom setu

https://www.strongflex.eu/en/a3-03-13-8p/1206-front-suspension-bush-kit-5902553521023.html

 

No tu me i muci da moram izmjeri promjer necega na ovjesu

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

moras izmjeriti promjer balans stange da ti dodje tocna dimenzija.

to sto govoris 80 i 90 nečega su "ori" jedinica za čvrstoću gumenih dijelova tako nesto...

 

sad powerflex vs strongflex... moje misljenje je da je powerflex samo ime... ali imaju kvalitetniju zavrsnu obradu

moras izmjeriti promjer balans stange da ti dodje tocna dimenzija.

to sto govoris 80 i 90 nečega su "shori" jedinica za čvrstoću gumenih dijelova tako nesto...

 

sad powerflex vs strongflex... moje misljenje je da je powerflex samo ime... ali imaju kvalitetniju zavrsnu obradu

*shori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem se prvo konzultirao sa mehanicarem da vidim u kakvom je stanju ovjes jer imam nekih problema.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam cetvorku vozio mene su takodjer plašili sa tim kao biti ce kruto nece se moci voziti i takve priče. Jedino sto sam ja primjetio je da je cca 80tkm nakon ugradnje powerflex izgledao jednako kao i prvi dan nakon ugradnje dok su mi org seleni pucali nakon puno manje km.

 

Sada sam za rallya opet uzeo powerflex i vjerujem da ce odlicno raditi posao. Htio sam strongflex ali je trebalo izmjeriti za zadnji kraj sirinu selena jer oni nude dvije dimenzije a tada mi auto jos nije bio rastavljen i nisam znao koja je dimenzija pa sam samo zbog toga uzeo power.

 

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvrdi su i crveni a zuti pogotovo

Na crvene imas dozivotno garanciju a na zute mislim da nema garancije

Osobno mislim da ne bih stavljao ni jedne na nosac motora i slicno jer su po meni pretvrdi za to bilo koji od njih

Ali za ovjes svaka preporuka ja imam crvene na golfu naprijed i iza na mostu i drugi auto za vozit...puno upravljivije i direktnije na volanu i nema uvijanja nikakvog niti zadnji kraj kasni za prednjim u zavoju bas mi je dobro to, i kad budem mogao uzet cu za letvu volana i za prednje stabilizatore isto od strongflexa

Jedan frend je uzeo sve zute ali za auto s kojim vozi race i taj auto je kao karting bas je kruto sve

A strongflex vs powerflex...strong su jeftiniji dosta bar za golf a imas isto dozivotnu garanciju e sad u cemu je tocno razlika da su powerflex tako skuplji ne znam...kum je uzeo za golfa power na prednju vilicu ja imam strong i ne osjetim neku razliku u voznji a ponavljam strong su dosta jeftiniji a odradjuju posao isto kao i power ja ne osjetim razliku

Ako ces narucivat idi direkt s njihove stranice to ti je najjeftinije i stize u roku tjedan dana ako ne narucujes sam online javi mogu ti ja pomoci kupovao sam dosta od njih i nikad nikakvih problema ;)

Meni ces :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko opet ulazes u golfa ?

Javi kad budes trebao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1