0
ivanm

Golf 5 TDI 1.9 ili 2.0 preporuka

Recommended Posts

Auto koje ti se svidi i kojeg provjeris,kaparis do tada i tada i kupis ili ne kupis. Da,malo je visoka cijena,je da je ful,al opet mislim da je previse

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto koje ti se svidi i kojeg provjeris,kaparis do tada i tada i kupis ili ne kupis. Da,malo je visoka cijena,je da je ful,al opet mislim da je previse

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Ma k je skupo.... cijena je ok, ak je sve kako je napisano.

Što bi ti? Da ti ga proda za 2k € ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma k je skupo.... cijena je ok, ak je sve kako je napisano.

Što bi ti? Da ti ga proda za 2k € ?

Skoro 11k € za golfa 5? To tebi nije puno?

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro 11k € za golfa 5? To tebi nije puno?

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

 

Pa ja gledam ovaj gore za 5250€, ne kužim koji dođe 11k€ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa ja gledam ovaj gore za 5250€, ne kužim koji dođe 11k€ ?

Ja sam reka coviku za 5icu r line sto se prodaje u St,i o njoj govorim,ne o ovom sa mobile. To niie puno za tu opremu,i ako je kako pise da je,ja sam svog platio isto u de 8k prije cca 2god

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam reka coviku za 5icu r line sto se prodaje u St,i o njoj govorim,ne o ovom sa mobile. To niie puno za tu opremu,i ako je kako pise da je,ja sam svog platio isto u de 8k prije cca 2god

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Aha, kuzim sad. Sve 5, da skupo dosta ond aako traži 11k, mora biti stvarno u savršenom stanju, ali opet ispadne skupo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Aha, kuzim sad. Sve 5, da skupo dosta ond aako traži 11k, mora biti stvarno u savršenom stanju, ali opet ispadne skupo :D

Tako je. Nije punih 11,al skoro,jedan prijatelj se raspitiva za nju pa znam preko njega. 200tkm,koza,xenon,3vrata,mis boja,r line,crno nebo,al svejedno.. obaj gore iz De se cini ok,al opet je pitanje. Sve je to jedno na slikama drugo uzivo

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupuj auto sto prije jer Njemacka je preveliko trziste

da se nebi razocarao

krenes po auto a on vec otisao

ne pisem bezveze

ja zivim u DE i znam kako ide

 

prijatelj kupovao auto i nasao odlicnu priliku i naravno malo odugovlacio

i naravno auto otisao

 

ako je prilika uzimaj odmah

 

jer brzo neces naci ovakav golf kao sto je ovaj-bar sto se opreme tice...

 

a unos...nadjes stelu i laganini...

nove su tablice od 1.1. 2017

malo drugacije ide nego prije...ali vidim odgovorili su ti vec

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=247666100&ambitCountry=DE&categories=Limousine&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=14&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&pageNumber=2&scopeId=C

to je ovaj?

 

uzimaj jer covjek je sredio odlicno auto i netrebas nista na tom autu raditi

a fino izgleda

To je taj da

Ma vec je frend htio ici al se auto pokvario dan prije kaze svabec da mu je nesto puklo bilo neka plastika pa nije mogao u brzine al sad je rijsio to pa ce ici sutra

Ako je tako kao na slikama iduci vikend je kod mene

 

Marko sve znas...auto je super taj iz splita al nemam te pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas frend pregledao auto

Ima servisnu knjigu, sve uredno od ovlastenog...ima i par mana al nista neobicno za auto star 10g i 215t km

Malo je iskvrcan napred i ima jednu tocku hrdje na blatobranu i od dizalice osteceno na pragu ispod auta al sve je to rjesivo lako i ima ostecenu sajbu prednju od kamena al nije strasno, ostalo sve radi super se vozi iznutra jako ocuvan

Tako da uzimam i rezerviran je i ako sve bude kako treba iduci vikend je kod mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

E kod motora je BMN jel znamo sta nekakve mane tog motora?

I trebat cu neke zimske gume i felge...sta da trazim 16"? I koji et?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmn sam ja imao, po povjesti vozila jedino dizne u 280 tisuca km. Da li je pravilo ili izuzetak, ne znam. To je moje iskustvo.

 

Felge ako ces 16 uzmi neke vag original. Et ti je cca 50. Mislim da ide od nekih 45-55, ali sad tocno ti nebi znao. 16 su uze pa mozda ide i malo manji et. To ce netko tko je vise proucavao znati bolje, a imas i topica o tome dosta pa malo prelistaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O super...da bar i mene tako sluzi :)

Pa ne znam jos za zimske cu vidjet sta cu al vjerojatno 16 a gume ne znam koje cu imat upisane...

E i na autu nije nikad mjenjano kvacilo a frend kaze da dobro radi i da je papucica u normalnoj poziciji i sve to...jel ima kakva kilometraza kad im to odlazi od prilike ili nema nekog pravila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je BMN. Na 106.000km su mu promjenili dizne navodno o njihovom trosku. Iako ja nisam primjetio nista cudno. Sad je na 200.000 km kvacilo je prvo jos. Neces se pokajat ako nije ubijen, meni je to odlican motor. Jedino na njemu su me intercooler i crijeva zafrkavali. U tih skoro 100.000

Share this post


Link to post
Share on other sites

O super...da bar i mene tako sluzi :)

Pa ne znam jos za zimske cu vidjet sta cu al vjerojatno 16 a gume ne znam koje cu imat upisane...

E i na autu nije nikad mjenjano kvacilo a frend kaze da dobro radi i da je papucica u normalnoj poziciji i sve to...jel ima kakva kilometraza kad im to odlazi od prilike ili nema nekog pravila?

Sa 2.0 i kvacilom nemam iskustva jer je moj bio dsg. Sto se tice kvacila i zamasnjaka koliko sam iz tudih iskustva skuzio, 120-130 ako je gradska voznja, a 200+ ako je otvorena. Upisati mozes 205/55/16, 225/45/17 i 225/40/18. Mozda cak i 205/50/17 ali nisam siguran. Ove prve 3 idu 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je na 230otislo do tad se nista nije culo niti je zamajac klapa,cil na getribi prdnio pa sam sve zamjenio,racunaj do 250 da moze ako je pazen nekima i vise.

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da budem spreman na izmjenu kvacila, koliki je to trosak cca?

E a 19" ne idu bez atesta na peticu?

Vidim da vam se da pisat pa da pitam sve sto me zanima posto mi je petica relativno nov auto nisam upoznat bas s tim autom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam platio u BiH 780KM(2900kn),sva 4diska i nove plocice ate(350) 1400kn,i jos neke sitnice. Samo pitaj

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije strasna cifra iako mi BIH nije bas na ruku al ako je znatna usteda i otisao bi iako imam kod nas dobar rabat na dijelove...isao sam neki dan pitat za set zupcastog remena...continental set me s rabatom izadje 1300kuna za taj motor skf jos i manje

A sta s tim dpf-om jel to pravi probleme? Posto je to euro4 motor kad bi skinuo dpf jel prolazi tehnicki ili je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za 2.0 ali za 1.9 mi je nekih 3200 kn bilo kvacilo i zamasnjak sa 30% rabata.

19 cola samo uz atest.

A dpf ja osobno ne bi dirao dok ne radi probleme. Meni na A3 nikakvih problema nije radio. Nisam ni te regeneracije bas kuzio kad radi. A ako ti bude stvarao probleme skinuti i softverski pogasiti i gotovo.

Ako nemas kupi si vcds, dobro ce ti doci sa tim autom jer mozes svasta nesto. Ne dode puno para, a isplatiti ces ga jako brzo.

 

Takoder znam da petice imaju neka mjesta di znaju truliti jer se nakupi lisce i smece, bio je negdje popis, ali dva koja se sjecam su kad otvoris vrata izmedu vrata i blatobrana i kad otvoris haubu kod one plastike ispod brisaca. Pocisti ta dva mjesta pa si na miru.

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije strasna cifra iako mi BIH nije bas na ruku al ako je znatna usteda i otisao bi iako imam kod nas dobar rabat na dijelove...isao sam neki dan pitat za set zupcastog remena...continental set me s rabatom izadje 1300kuna za taj motor skf jos i manje

A sta s tim dpf-om jel to pravi probleme? Posto je to euro4 motor kad bi skinuo dpf jel prolazi tehnicki ili je problem?

Meni je radio probleme dpf,baca u safe par puta,al evo sad u zadnje je ok. Gradske voznje bar 1put tjedno regeneraciju pali. Mislio sam ga izvadit,al uvik nesto prisnije. Gusi dosta auto,bar kod mene. Osjetim da mu smeta. Najbolje ti ga je odma vam vidit ces kad ti dode kolko je zacepljen. Da znaju trulit,osobito izmedu vrata i blatob,ja sam kod sebe vidio da ima hrde,iduci tj sam planirao skinit oba i odradit zastitu.

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vcds imam 12.12 verziju sa kablom koji moze kodirat tako da cu se s tim malo igrat da se nesto i naucim :)

Da to sam vec negdje procitao za ta mjesta

Ovaj ima hrdje na prednjem desnom blatobranu na jednom mjestu i ima ispod praga osteceno od dizalice tako da cu to isto sto prije sanirati...ali za neke aute za koje sam zvao vamo iz nasih oglasa ovaj je kamilica sto se tog tice...jedan 2008 godina 140t km kaze vec farbana oba blatobrana prednja jer su bili truli...reko wtf pa nije valjda da trunu ko trojke ??

E needle sweep jel se moze to aktivirat na petici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš needle sweep na petici nažalost,možda možeš na tome 2008.,ali čisto sumnjam,tek na MK6 možeš kao i ako se sjećam mirror reverse dip pri vožnji u rikverc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mirror down imam ja,needle nemoze,corner mozes,moze se dosta toga i mozes sve sa 12 verzijom

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje je samo kako ces ovo sve upisati prilikom unosa....

sto je na autu jel...

 

da nebi ga prvo trebao vratiti u stock stanje

stvarno neznam kako ide to s tuniranim vozilima i unosom...

da nebi trazili papire od svega...

pitaj svabu da ti da sve te popratne papire s autom(TUV i ABE stvari)

jer u De se sve mora upisati

 

a za zamasnjak-ne zovi vraga-kad prdne prdne...

i prvo dovezi auto

jer sitnice ces morati rjesiti naravno

 

al auto odlicno izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0