1 1
Hrvojemk5

Golf 5 problem

Recommended Posts

Pozdrav posto sam novi ovdje oprostite ako bude gresaka. Imam golfa 5 iz 2007 god i takodjer imam i jedan problem. Kada zakljucavam auto sa daljinskim zakljuca se sve osim vozacevih vrata njih moram na kljuc zakljucavati i takodjer mi ne radi lijevi podizac stakla drugi svi rade samno taj ne daje znakove zivota a kada na kljuc zatvaram i otvaran prozore on se otvori/zatvori sasvim normalno. Dali je netko imao ovakav problem ili zna cemu je stvar, dali su te dvije stvari povezane. Hvala unaprijed :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri zice koje idu od karoserije u vrata, pregib je pa znaju puknut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na desnim vratima mi takodjer niti jedan zvucnik ne radi dali je to moguce iz istog razloga samo druga vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sada ne otvaram bezveze novu temu

 

Naime odlučio sam se očistiti EGR od svega šta ima unutra. Sve napravljeno. Rastavio oprao sastavio super 5. Vozim se i nakon mjesec dana vožnje skinem se s autoceste kad lampica motora. Dijagnostika EGR. Šta dalje ? EGR je mehanički, nema struje na njemu. Golf 5 1.9 TDI 90 konja 2004 godina ?! Jeli postoji mogućnost da se zaobiđe ta greška id a mi se ne pokazuje više to ?!

Edited by MarkoTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji rjesenje.. Odes kod nekog chip tunera da ti softverski ugasi egr..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem ti ja to zagasio kad dodjem u zg, za jedno mj dana. tuner ce ti uzet od 50-100e za gasenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se auto međuvremenu ne proda.. :)

danas idem kod kolege jednog on je vješt u dijagnostici pa ćemo vidjeti šta se da riješiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim !?

 

Reko, ako ti je tesko proc krpom po egru svakih cca 10 tisuca onda najbolje da ti i zube povadi kad je u ZG-u da ih ne moras svaki dan prat, to je po meni veca tlaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Reko, ako ti je tesko proc krpom po egru svakih cca 10 tisuca onda najbolje da ti i zube povadi kad je u ZG-u da ih ne moras svaki dan prat, to je po meni veca tlaka :)

Koji glupi komentar,ajme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji glupi komentar,ajme..

A i ti ai vlahimire svakom loncu poklopac. Zaspamo sam decku temu. Odo. Samo sam htio rec da nismo pametniji od grupe svaba koji su taj egr stavili tamo gdje jesu. Ako moj golf ima 215 tisuća sa egrom onda ce moc jos toliko. Ako moj stari ima na passatu egr koji ima 450 tisuca, a turbina nije skidana nikad onda je sve jasno.

 

Sretno sa golfijem marko.

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako baca gresku egr-a nemora bit da je zastopan!!

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze ga se zastopat s plocicom i softverski ga ponistit tj da ga u kompu nema...

Cest slucaj je da membrana prdne pa neradi al dobar egr je zablindan egr... Otvorio sam dosta i gad me vidit na sta to lici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta dugo razmisljam da na G4 blindiramo EGR ali posto stari vozi rute po njemackoj stalno pa me brine ako bi ga policija gore zaustavila i to primjetila? Moze li se uopce primjetiti to blindiranje sa plocicom? Kako mi je jedan mehanicar objasnio taj EGR na naj jednostavniji nacin. Kao da si stavis auspuh u usta i trcis... Nema svjezeg zraka za tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nese sekiras..... Nem anuspojava sem visi nox i to je to.... Motor dise cisti zrak al svakako prekontrolirat sadasnje stanje u usisnoj grani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nese sekiras..... Nem anuspojava sem visi nox i to je to.... Motor dise cisti zrak al svakako prekontrolirat sadasnje stanje u usisnoj grani :)

Nikad ciscena... EGR ciscen, ali eto auto ima 370tkm i nikad problema...

Mislio sam preventivno usis ocistit, crijeva od intercoolera i zablindirati EGR... Dobra solucija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je bio stalno na turi tj otvorenoj cesti mozda i nije bas tako los. Usisnu ocistit svakako.... ic netreba dirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čišćen je detaljno s odmaščivaćem tako da sumnjam da je opet zaštopan.

Ivo jel postoji neka mogućnost reparacije ?

Mislim da je najbolje njega softwerski isključiti. Raspitao sam se kod nekog mehaničara za to (neću ga imenovati) on mi je rekao da će mi to napraviti za 1000 kn. Zar je to tako skupo 20tak minuta prek računalom to izgasiti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze ga se zastopat s plocicom i softverski ga ponistit tj da ga u kompu nema...

Cest slucaj je da membrana prdne pa neradi al dobar egr je zablindan egr... Otvorio sam dosta i gad me vidit na sta to lici

Kako je na G6? Isti postupak?

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za manje od 1000kn novi OEM kupis!

Od dosta ljudi čuješ da to nije trajno riješenje. Da će se kroz neko vrijeme ponovo upaliti lampica

 

Jeli ima tko preporuku za gašenje softwerski ? tj čovjeka koji se bavi mapiranjem auti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1