1 1
M&M1

Touareg 2.5 - 3.0tdi?

Recommended Posts

Svi su PD motori,pa i 3.0 itd..a 2.5 TDI ne vuče toliko dobro u odnosu na potrošnju.Bolji izbor je 3.0 TDI V6 ali ipak ocekuj preko 10L potrosnje.A to su ne odrzavani primjerci sigurno cim si imao toliko problema sa njim.

Ti dajes o autima tocne informacije isto ka i vakula o vrimenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala puno, ovakvi odgovori dosta pomazu. U konacnici nema nekih velikih nedostataka, stvar je samo u pronalasku dobrog ukoliko to bude moguce, temeljit pregled u servisu prije kupnje bio bi obavezan. Naveo sam ova dva modela koji mi se cine dobro ocuvani s pristojnom cijenom ali oba su 2.5. I na kraju jos pitanje oko rezervnih djelova, ima li ih po trgovinama i otprilike koliko su skuplji u odnosu na recimo pasata, jeli to duplo ili jos i vise skuplje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su PD motori,pa i 3.0 itd..a 2.5 TDI ne vuče toliko dobro u odnosu na potrošnju.Bolji izbor je 3.0 TDI V6 ali ipak ocekuj preko 10L potrosnje.A to su ne odrzavani primjerci sigurno cim si imao toliko problema sa njim.

il_340x270.928202433_oggd.jpg

samo sam čeka da se ti ubaciš

moraš li se u svaki topic ubaciti,svatko zna guglati i bez tebe

nekad je bolje ćutati,pametnije izgledaš,a ne samo pisati da pišem i zbunjivati ljude

NHF

 

rekli smo ti da se taj 2.5 i nije nešto pokaza

pa evo samo ulje u tuarega stane 8+ litara,dok u pasata 4+litre znači duplo, a ovo drugo ovisi šta al je osjetno skuplje

djelova uglavnom ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala puno, ovakvi odgovori dosta pomazu. U konacnici nema nekih velikih nedostataka, stvar je samo u pronalasku dobrog ukoliko to bude moguce, temeljit pregled u servisu prije kupnje bio bi obavezan. Naveo sam ova dva modela koji mi se cine dobro ocuvani s pristojnom cijenom ali oba su 2.5. I na kraju jos pitanje oko rezervnih djelova, ima li ih po trgovinama i otprilike koliko su skuplji u odnosu na recimo pasata, jeli to duplo ili jos i vise skuplje?

Ovaj mi se čini pristojan kojeg si našao u oglasu, servisiran u ovlaštenom, ima krovni prozor a i unutrašnjost je zgodna jedino što je 2.5 ali ako ti cijenom odgovara ... VW Touareg 2,5 R5 TDI automatik (https://www.njuskalo.hr/auti/vw-touareg-2.5-r5-tdi-automatik-oglas-23315659)

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je dobar, brine me sad jedino to sto je 2.5 i sto je uvoz iz Italije, cijenom je prihvatljiv.

Zainteresiran sam ja i za r32 kako sam vec spomenuo ali nitko nista o njemu ne spominje tako da ne znam njegove lose strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slikao je samo zadnji posjet ovlastenom... pretezno iz italije su losije odrzavani.... al sasije su im bolje neg npr neki iz austrije il njemacke... Ja samsvoju alhandru trazio i vecina je bila iz italije i povijesti nula dok je ova sad iz austrije i ima od prvog dana ALI ima ruzine dok ovi talijani nisu imali ruzine iako su bili mehanicki vise izvozeni...

Ja nebi 2.5 i gotovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti dajes o autima tocne informacije isto ka i vakula o vrimenu

Hehe ti to bolje znas ;-)

il_340x270.928202433_oggd.jpg

samo sam čeka da se ti ubaciš

moraš li se u svaki topic ubaciti,svatko zna guglati i bez tebe

nekad je bolje ćutati,pametnije izgledaš,a ne samo pisati da pišem i zbunjivati ljude

NHF

 

 

A drugi put me neces cekati,od sada se u svaku temu ubacujem :lol2 hehehe salim se,pa hvala Bogu svako ima svoje misljenje.A za tvoju radoznalost ne guglam. :lamo

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VWTDI neznan ti ja nista o autima. Ja san ode samo da citan komentare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1