2 2
niner

zaštita od krađe?

Recommended Posts

Haha, taj isti prodaje gps lokatore i blokatore, sve za ljude koji traže bolju zaštitu i za onog koji krade 2

Pokrio je sve grane biznisa

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeder je nekako najpopularniji u nasem kraju. Kazu da ga bas i nije lako razvaliti, naravno moze ga skinuti ali je to dugotrajan posao (skidanje kardana volana i moraju donjeti drugi)

A sto se tice gps-a , na internetu se lako kupe ometaci signala, velicine kutije za cigare. Tako da i nema neke srece ako koriste te ometace

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Postavio sam stranicu prije kako ga otključaju

e sad dali je istina tko ce znati

Pa stvar je u tome da ti nakon gubitka signala se javi ''alarm'' dobis istog momenta obavijest ( pa mozes brzo reagirat ).

Najbolje kombinirat više zaštita...

Nema 100% zaštite, ali bolje išta nego ništa...

Da imam to stalno bi dobivao obavjesti

jer sam blizu aerodroma i signal se gubi.

Nedavno su otvorili Lesninu tamo uopće nema signala za mobitel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih prije isao na Cobra zastitu nego na Zeder ;-) .

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavio sam stranicu prije kako ga otključaju

e sad dali je istina tko ce znati

Da imam to stalno bi dobivao obavjesti

jer sam blizu aerodroma i signal se gubi.

Nedavno su otvorili Lesninu tamo uopće nema signala za mobitel

Moze se i isključit, ima xy opcija da se podesi. U principu ti je najbitnije da kad nisi doma dobivas ta ''alaram'' . Sumnjam da se tako često krade iz dvorišta :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam ovo što si spomenuo za Raptor i koliko vidim uređaj je od 400 kn plus mjesečna pretplata od 59 kn a mene bi zanimalo nešto izvan toga a da opet imam mogućnost lokacije vozila. Ovo je za prijevoznike možda OK ali meni preskupo kada se pogledao na godišnjoj razini. RaptorFleet GPS sustav nadzora vozila_(https://raptor.hr/nadzor-vozila/)

GSM GPS lokator tracker za praćenje TK102-2 ORIGINAL model 2015
Mini gps tracker za praćenje osoba, vozila, životinje :: Spy Shop

Ima li još netko prijedloge za GPS praćenje osim ovih navedenih a da su vrijedni pažnje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja govorim što se tiča auta za sustav Pandora koju Raptor ugrađuje. Tu je fiksni trošak. Jest da je skupo u startu, ali brdo opcija uz samo praćenje. Paljenje auta preko aplikacije itd......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam ovo što si spomenuo za Raptor i koliko vidim uređaj je od 400 kn plus mjesečna pretplata od 59 kn a mene bi zanimalo nešto izvan toga a da opet imam mogućnost lokacije vozila. Ovo je za prijevoznike možda OK ali meni preskupo kada se pogledao na godišnjoj razini. RaptorFleet GPS sustav nadzora vozila_(https://raptor.hr/nadzor-vozila/)

 

GSM GPS lokator tracker za praćenje TK102-2 ORIGINAL model 2015

Mini gps tracker za praćenje osoba, vozila, životinje :: Spy Shop

 

Ima li još netko prijedloge za GPS praćenje osim ovih navedenih a da su vrijedni pažnje?

 

Uz sve to ide sim kartica i svaki upit nesto kosta. E sada hoces recimo uzeti neki paket sa SMSovim i preko SMSa dobiti povratni info gdje je auto ili preko mobilnog neta. Kako god GPS pracenje auta uvijek ima neki dodatni trosak.

Uredaji kao takvi su jeftini:

 

https://www.ebay.com/itm/Mini-Global-Car-Kids-Pet-Locator-Real-Time-GPS-Tracker-GSM-GPRS-GPS-Track-System/201246098324?hash=item2edb33c394:g:tfEAAOSwiCRUj7Xr

 

Ali neki trosak je obavezan. Ovaj gore radi preko neta, dakle na neki server salje koordinate..

 

Evo jedan koji radi preko SMSa:

https://www.ebay.com/itm/Mini-GPS-GSM-Tracker-car-Vehicle-SMS-Real-Time-Network-Monitor-tracking-tracker/162646429274?hash=item25de7b8e5a:g:pkwAAOSwkRpZoNiA

 

Koliko sam skontao ti trebas poslati njemu sms i onda ti on vrati koordinate... Dakle opet nesto kosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, SIM kartica je ovdje obvezna a može li se uzet kartica na bonove, ionako je to samo da mi javi i taj trošak bi meni bio prihvatljiv pa i zanimljivo za isprobati kako radi a ovi uređaji koliko vidim nisu skupi da se ne bi isplatilo pokušat i vidjet kako to i u praksi radi. Fala Domagoj.

 

Jedino što je bolje uzet, da mi javlja na mail ili SMS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu. Vidio sam da ima Bluetooth uređaja, ali iskreno ne vidim smisao da javi gdje je u krugu od 20tak metara koliko radi Bluetooth.

 

Uređaju je svedno da li su bonovi ili pretplata. Aktiviras karticu u mobitelu i kada radio ono to hoces, dakle može na net ili slati SMS onda spremis u uređaj.

 

Iskreno SMS mi se sviđa jel ga mora probuditi SMSom. Dakle posaljes neku poruku i on onda na nju odgovori sa lokacijom.

 

Internet mi se ne sviđa jel ide preko drugog servera. Dakle nekome alje svoju lokaciju koji onda negdje može vidjeti.

 

E sada kako ih nisam koristio samo malo vidio nemogu ti reći točno vie. Malo mi je bolje preko neta jel pretpostavljam može mu reći svaku minutu javi lokaciju i onda može vidjeti točnu rutu.

 

Treba jo malo eBay pogledati jel ima kakav uređaj da podržava oboje pa testirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se i isključit, ima xy opcija da se podesi. U principu ti je najbitnije da kad nisi doma dobivas ta ''alaram'' . Sumnjam da se tako često krade iz dvorišta :grrr

Živim blizu kaznionice otvorenog tipa Valtura

nikad mi ništa nije falilo iz dvorišta.

a uvijek imam i dobre pse

jedan je za igru a drugi da čuva

za te stvari su najbolji njemački ovčari jer su prirodno pametni

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2