1 1
ivan.karlovac

prednji ovjes set ?

Recommended Posts

Trebao bi nakon 3 godine na passatu b5 promijeniti cijeli prednji kraj ramena,krajnike i polumjesece pa me zanima di u hrv. najpovoljnije kupitit set? Za sada imam ponudu za kineski sa 1 godinom garancije za 1450 i turski isto sa 1 godinom garancije za 1600 pa me zanima koji je bolje uzeti? Ili ako netko zna za neki bolji set po povoljnoj cijeni. Mozda nije tema za ovaj dio foruma ali svaki savjet je dobro dosao u ova krizna vremena

Edited by ivan.karlovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kina i turska zaboravi....

Uzmi nesto sta valja i bok. Jest skuplji duplo al nije uzalud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.de/itm/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4-B5-A6-C5-VW-PASSAT-3B-3BG-14-TLG-/301174365612?pt=DE_Autoteile&hash=item461f641dac

 

 

Montirao Ujaku ima 2 godine i dan danas sve u redu.Imaju i ISO 9001 standard i 3 godine garancije.

U paketu dobijes sve zivo kao sto je napisano.

Sve pohvale i cijenom i kvalitetom,kad sam ih primio u ruku izgledalo je tako dobro i masivno.

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijena mi je smiješno mala da bi valjalo. Koliko je to s poštarinom i čudima, pošto je ebay?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masivnost je nebitna jer problem su selen blokovi i kugle..kao i gumirane krajnice gdje i orginal nemoze dugo izdrzat..pogotovo ako zapekne u sponi a ides stelat spur...

Selene sve mozes izmjenit... ima i u orginalu u servisu tih selena... Tko kugle moze rjesit neznam...bilo je govora da u zg to netko reparira... a potkove lemforder il trw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila je negdje tema baš o tome ako se netko sjeća...lemforder ti je sigurna kupnja,a nešto lošija ali dobra bi trebala biti febi ili swag,topran i ovi neki no name se ne isplati,ipak je tu puno posla i svega pa da se raspadne za 20-30000km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam njemu to dobavio preko rodbine u njemackoj jer nisu bili slali za hrv/bih.Njemu traje vec dvije godine na bih putevima koji su katastrofa naspram Hrvatske(blago receno).Jos nista ne lupa,skripi i ne lomi..vozi A6 2.8 quattro.Tako da ipak mislim da je to odlicna kupnja sta se sve dobije i kakvu kvalitetu daje.Kad pogledas malo bolje koliko je tafirma do sada prodala artikala cca preko 240000 tisuca i ocjena zadovoljstva kupaca im je 99.7 % dalje nebih nista gledao sve da nisam probao to.Takodjer uz trogodisnju garanciju i ISo standard kvalitete to jos vise potkrepljuje ovaj set.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijene sa popustom i PDVom:

 

4.458,40 kn/grt Lemforder

3.699,00 kn/grt, Febi Bilstein

2.370,00 kn/grt, Starline

1.954,15 kn/grt, A.I.C.

 

Febi-1.jpg

 

Febi-2.jpg

 

Febi-3.jpg

Edited by Raptor6767

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nakon 20 000km skidao kineski set ovjesa jer se raspao, trw kupio krajnike i kugle, ostalo lemferder selene i nikad problema, a bio i na 18" u međuvremenu, daleko jeftinije te ispadne ako imaš koga da iz tvojih vilica izvadi stare i upreša nove selene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Evo da i ja nabacim jednu ponudu iz svog izloga, ako bude interesa za nečim takvim.

Ali isto tako moram napomenuti da je LEMFORDER prvi izbor, a koji je i najprovjereniji.

 

 

LEMFORDER = 3.850,00 Kn/set

 

lemforder2742101.jpg

 

 

FEBI = 2.585,00 Kn/set

 

 

5354829-sada-hlinikovych-ramen-vw-audi-s

 

 

MONROE = 1.980,00 Kn/set

 

DATA_14%5C259319.jpg

 

 

Uvijeti ponude su sljedeći:

 

Sve navedene cijene (koje inače nudim) su već snižene i sa uračunatim PDV-om.
Roba, prema odabranim artiklima po želji, naručuje se direktno iz uvoza i
plaća se predračunski unaprijed prije slanja narudžbe prema van.
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.
Ukoliko bi plaćali na druga 2 načina, potrebno je poslati sve osobne podatke
(ime i prezime, adresu s kućnim brojem i mjestom, te kontakt telefon i email).
Nakon toga dobivate službeni predračun sa svim podacima firme za uplatu.

Sljedeća narudžba se šalje oko 05.06.2014. i do tada sve mora biti podmireno kako bi proslijedili novce dobavljaču
te da se naručeno ubaci u našu paletu.
Roba u Hr dolazi kroz 4 +/- radnih dana od dana narudžbe prema vanjskom dobavljaču.


Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek
LAGEROS d.o.o.
A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: lageros1@lageros.hr
w. http://lageros-auto-moto.webs.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sada imam ako se ne varam swag set i u skoro 4. Godine napravio sam preko 50k km i raspao se u prvom mjesecu ove godine set, počeo skripit i sada lupa. Čekam sada odgovor od ove ponude na ebay-u da li će dostaviti u hrvatsku ako ne poslat će mi rodbini u De pa oni meni ako izdrži godinu-dvije ja zadovoljan.

Edited by ivan.karlovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na kraju kupio set od optime u hrvatskoj cva 1800 kn i do sada sam napravio cca 30k km i sada se nakon 3 godine raspao set na desnom kotacu. U tri godine promijenio sam samo krajnik desni prosle godine. Sada ni sam ne znam sta napraviti auto je posato sekundarno vozilo sa kojim zena ide na posao i to je to. Mislim da je i radi njezine voznje i set otisao ovako u godinu dana. Ne znam da li poslati stari set na reparaturu u zabok kod franceca i koliko sada kosta ili opet kupiti kakv set

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ivan.karlovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda prijatelji lamfelder ili bilstein i jbg, cini mi se da je ovo sve ostalo koliko para toliko muzike... Ja mislim da je kod mene na 3bg jos uvijek original set, auto 12g, pa valjda ce se naci neki set koji ce izdurati barem 6g...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1