1 1
Dtoli

Golf 7 2.0 gubi vodu na posudi

Recommended Posts

Molim pomoc Golf 7 2,0 110kw gubi vodu u posudi u raznim intervalima nekad za mjesec nekad za dva a nekad za tjedan dana, mjenjana posuda, cep, skidana glava  ispitana sve ok, skidana usisna grana sve ok, nove elektro pumpe,  ali opet se desava i nikad ne ostane bez vode u voznji vec sutra dan nakon voznje ali kako sam i napisao nikad neznas kad 

Edited by Dtoli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pumpa vode je to. Ne propiša ona full... Zavisi koliko je "lufta" dobila toliko ili kapa(da se doslovno ne kuži ništa) ili curi da se vidi. Nek netko izvidi endoskopskom kamerom i android telefonom (takva kamera oko 10 eura košta).

Edit: Nisam dobro čitao. Sad vidim da je vaser pumpa nova... E jga nebi znao onda... Negdje na crijevu očito kad auto nabije pritisak nešt ispusti na mikropukotini ili oslabljenoj šelni? Može biti i 100 drugih stvari termostati i sl. Jbg. Bez pravog mehe ništa...

Edited by Špeksi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pumpa je isto nova kao i elektro pumpe i kao sto sam napisao nikad u voznji ne izbaci vodu vec kad se od nekud dođe unutro je posuda prazna i sve je mokro od antifroza na rubu posude

 

Just now, Dtoli said:

Pumpa je isto nova kao i elektro pumpe i kao sto sam napisao nikad u voznji ne izbaci vodu vec kad se od nekud dođe ujutro je posuda prazna i sve je mokro od antifroza na rubu posude

 

 

Ma stalno je kod mehanicara ni on vise nwzna sta bi sad navodno ima neki 24h test kompletnog sustava u auto Kovacevicu pa probati cemo i to vise sam lud od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovorio gore na editu no palo mi je na pamet da bi Vam mozda mogao otici oring cepa posude. Treba i to provjerit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva cepa sam promijenio prvi kod Tokica pa isto, onda kao nije original pa kupio kod Zubaka i opet isto

1 hour ago, saGTInaTDi said:

Hladnjak EGR ventila ? 

Ispitano sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjeni cijelu posudu, ne košta puno, a znale su posude lagano napuknuti, pa kapa ispod njih...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Ivan1902 said:

Zamjeni cijelu posudu, ne košta puno, a znale su posude lagano napuknuti, pa kapa ispod njih...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

I to su vec dvije zamjenjene prva Tokić druga original Zubak

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije cep ni posuda problem... tu antif izljeće van jer je toliki pritisak da oduši. Dobro ga izganjat i onda odradit co-test.

Loša cirkulacija kroz hladnjak kabine ista priča.....

Hladnjak egr ok no onda je co test pozitivan...

Usisna grana...jedino tlačna proba i treba ostavit neko vrijeme pritisak od bar 1.5 - 2.0 bar-a...

Glavna pumpa čak i bez pomičnog dijela il otpilat pomični dio i onda vidit..... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1