2 2
RenatoZG

ODIS dijagnostika ?

Recommended Posts

Posted (edited)

Pozdrav.

Tražim nekoga u Zagrebu i okolici tko ima ODIS dijagnostiku.

Trebam napraviti kalibraciju LED Matrix svjetala, modul 4 na Passatu 2020. god. jer ju ne mogu napraviti sa VCDS dijagnostikom. U ovlaštenom servisu traže 150€ za kalibraciju, katastrofa.

Ako ima netko može mi se javiti tu u PM ili na mail: croforumhr@gmail.com da se dogovorimo.. 😊

Lp.

Edited by RenatoZG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti ni odis nece pomoci za tu godinu. Isti problem imam i ja. Ako rjesis javi :)

Srecno

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora ODIS pomoći jer sam bio u ovlaštenom servisu i oni koriste ODIS.

Rekli su mi da se kalibracija može napraviti i košta cca 150€

Zakazan mi je termin za 09.04., ako ne uspijem tu nikoga naći otići ću i platiti jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to odis,, u ovlastenom....

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODIS je službeni program za VAG grupaciju u servisima, pa pričao sam s čovjekom 20 min u servisu jbt 🤦‍♂️

Još ja imam original licensirani VCDS i radio sam neke adaptacije na autu ali kalibraciju matrix svjetala ne može i kaže mi čovjek da imaju dosta tako ljudi koji dolaze od drugih majstora ili sami prčkaju pa imaju isti problem i kaže samo ODIS može riješiti problem jer on vuče podatke direkt sa servera…

A tu sam se javio da vidim imali tko piratsku verziju ODISA da vidim dali radi jer bih ju kupio ako se pokaže dobra 😉

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba ti piratska verzija ako nemaš konekciju na server.

 

I to se može riješiti ali opet nemaš onu ploču s kockama i trokutima za kalibraciju. 

I tako u krug. Plati da ti to odrade i bok. Barem imaš garanciju ako nešto ne bude radilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

@Pedja83

Pa sta je ako nije ODIS? Ti si najpametniji pa ces nam svima to objasniti hahah :P

Ne znaci ti nista crackana verzija, ima jos dosta stvari koje samo ovlasteni preko ODIS-a moze uraditi jer zahtjevaju ONLINE adaptacije i kodiranje.

Edited by VW_GTD23
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko, ajd vidi ima li me napolju....

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, izgleda da te nema tamo :( Daj napisi jos koji post iskoristi i ovu temu kao i prethodne tri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VW_GTD23

Ma pusti ga ja sam odustao komentirati mu uopće više.. Vidiš da me frajer uvjerava da ovlašteni servis ne koristi ODIS, a ja pričao sa voditeljom servisa 20 min i lijepo mi sve objasnio jer sam mu rekao što sam radio na autu sa VCDS 🤦‍♂️

Ps: Našao sam na njemačkom forumu da se može preko crackanog ODISA napraviti prisilna kalibracija bez spajanja na server pa sam htio probati ako netko ima, ali ljudi u današnje vrijeme samo osuđuju i seru umjesto da pomognu, nažalost haha ✌️

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne znam sta da ti kazem, najzalosnije je sto se on sprda sa mnom i govori mi sta i kako treba raditi pa poslije trazi pomoc od mene preko privatnih poruka i smara me. Sa svojim postovima odmaze i zbunjuje ljude. Ja ako negdje ne mogu pomoci necu nista ni pisati tj. necu nikome odmagati kao on.

Moze li link od te teme na forumu? I sam znas kad koristis crackane verzije da nema nikakve garancije i desava se da nesto za*ebe. Ako vec nema niko da je to radio i da ti moze potvrditi 100% bolje je plati ovlasteni nego da sam rizikujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam renato kad sve znas sta ces na forumu. Sam pitas sam odgovaras! Uzmi google pa malo citaj.

Ovog drugog smaraca necu komentarisat. Lik dosao nabijati postove. Pise iste gluposti samo mjenja redosled rijeci! Pitanje ima li vozacku. Cisto sumnjam, mozda babo kupio :))) i nemoj čitati postove da se ne zbunis, bojim se zaspaces pa neces znati da se probudis!!!

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

@Pedja83

Sve što ću ti reći je da ne razumiješ uopće poantu moga posta i onoga što tražim, tako da svako daljnje objašnjavanje tebi je suvišno.

Btw jedini koji po ovom forumu piše gluposti si ti (pregledao tvoje postove), tako da sjaši iz ove teme ako nemaš nešto pametno napisati za problem koji imam inače ću te prijaviti za SPAM

Edited by RenatoZG
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je uzmi malo pregledaj prethodne njegove postove sve ce ti biti jasno. I druge clanove foruma je smarao preko privatnih poruka trazeci broj telefona itd..

Jos jedna uvreda i obracanje meni i ide prijava moderatoru i bices banovan. Petljas se u moj privatni zivot a uopste i ne znas nista o meni a govoris da mi je babo kupio vozacu ili da nemam polozen vozacni ispit. Ako nemas sta pametno reci nemoj se ni javljati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti znas da sam ja nekog smarao, jadnicak. Predlažem da po 2 posta odgovaras, da skupi jos koji post.

Renato zaboli me neka stvar za tvoj problen u sjasi i ti!

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ovaj prethodni poste je dokaz tvoje bahatosti i nekulture, mozda bi najbolje bilo da budes banovan. Vrijedjas druge clanove, puno pricas a nikome ne pomazes. Nama ovde i ne trebaju takvi kao ti, ovaj forum moze bez tebe funkcionisati. Skoro si se pojavio a nisi trebao nikako ni dolaziti. Ja sam na ovom forumu preko 10- godina i jos nisam sreo ovakvo covjeka kao sto si ti...

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam clan više od 10 godina. A druga stvar kad banuju tebe nek banunu i mene. Ti si jos beskorisniji!

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, VW_GTD23 said:

... Ja sam na ovom forumu preko 10- godina...

Pa, nisi baš preko 10. godina, koliko vidim pridružen si 13. lipnja 2016., nisam ni ja, tek ću u kolovozu biti na okruglo 10. godina, ti si bliže 7. godina 9. mjeseci i nešto sitno dana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesam 10-ak godina a on je clan od August 28, 2022 a kaze da je vise od 10 godina :) hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2