24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Ako nekome bude terbalo...

 

Ventilator klime za Golfa 4 paše sa Citroen Saxo dizela s klimom. Danas upasano jer se moj istopio i otišao motorić pa je ubačen ovaj od saxa (Nađen na otpadu)

 

Nosač paše direkt na šarafe, po potrebi se prebaci ventilator sa četvorke ako je dobar ili od pasata. Prilikom postavljanja se stave distance (Čitaj matice) da ne struže o plastiku i to je to :D

 

EDIT: Jeftinija solucija puno jer ventilator od tog saxa se nađe za 50 kuna na otpadu, a novi bosch ili neki drugi dođu 600 - 800 kn...

Edited by Haker_Ante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki jel pase motor 1.9Tdi iz passata medju linije u golf 3...

Passat je 96 godina karavn

Ima takodjer i klimu rucnu

Golf je sad sdi znaci sve bi oz passata trebalo prebaciti u njega...jel to pase ili ne...na oko je to sve dosta slicno osim hladnjaka naprijed

Jel zna netko tocno dal to pase sve..ukljucujci i papucice zbog hidro kvacila i el gasa za tdia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase motor ali zar nije on u passatu drugacije okrenut?

Ako je onda moras mjenjat karter i pumpu ulja.

Za pedale nisam 100 posto siguran

 

U duju pasu a za tricu ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

on misli na onaj pasat prije 3b passata, tamo je motor "normalno" orenut poprečno ko u trice. motor ko motor paše, čak ima inosače na istim mjestima i nosači su isti,al nisam siguran baš na šaraf dali paše tj. neznam dali je isti razmak između nosača(onih zadnjih)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda pase sigurno jedino za pedale nisam siguran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je na taj passat mislim motor stoji kao u golfu

Dobro za nosace...mogu se premjestit s sdia nosaci na tdi ako ne pasu?

Sta je s mjenjacem i poluosovinama...meni to izgleda sve isto na oko

Al opet da ne bi kupili auto pa nista ne pase...zato bolje pitam

Isto tako bi trebalo prebaciti i saltung s passata na golfa zbog sajli..

Passat je kompletan al bio je na krovu ostalo je sve citavo i motor je odlican a cijena vise nego dobra..za te se pare jedva nadje samo motor tdi

A ovdje imas cjeli auto samo da pase sve u tome je caka

Passat...vjerojatno ce bit jer sve sto ne ide u golfa islo bi u prodaju...ima i stakla na struju i bjele satove i klimu itd...mislim da su i zadnja stakla elektricna

EDIT: evo saznao sad od covjeka koji je radio to...pase i motor i mjenjac

Papucice ne pasu i poluosovine bi trebale ici od golfa jer passat ima malo duze

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima itko pojma da li mogu staviti kozicu mjenjaca od MK4 na MK3.

 

Tocnije:

http://www.ebay.com/itm/Red-Shifter-Gear-Shift-Knob-Gaitor-Boot-For-99-04-VW-Mk4-Golf-Bora-Jetta-5-Speed-/221807447297?hash=item33a4c10d01&vxp=mtr

 

Da li se moze skemijati da pristaje?

 

Moja se raspala i kozica i kugla, a ovo mi barem ok izgleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ekipa narucujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trojka ima kao onu gumu rastezljivu na dnu koze a cetvorka to nema,tako da bi bilo dobro da se uije neka guma na dno ili nesto rastezljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimalo bi me zadnji most sa diskovima sa kojeg auta bi pasalo na golf 1. Mislim da paše od polo 6n2 ali nisam siguran..

Hvala

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da javim vezano za swap motora passata u golfa

Pase motor i mjenjac...poluosovine takodjer pasu..saltung isto tako komplet sa sajlama(jedino uteg na biracu ne odgovara al ide i bez toga)

Struja takodjer pase osim po duzini jer je malo drugaciji raspored pod haubom passata

Ne pasu ni cjevi od ic-a ni ic takodjer ne pase

Ne pasu ni cjevi od vode relacija motor-hladnjak

Od klime nista ne pase osim instalacije pod haubom(uz prepravke unutarnjeg dijela instalacije)

Ne pase ni nosac ECU-a ni papucice

Eto sto sam zapamtio to sam napisao pa ako se ntko odluci na takav zahvat pa da zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel netko probao stavit zadnji lonac sa golfa 6 na golf 5? Na oko mi se cini isti

Itko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li na Golfa 2 1.8 91god. Sat sa okretajima od TD.Ili da skinem sa svog sata od benzinca samo podlogu od okretaja i stavim od dizela tako da netrazim sat sa jednim djekom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li 1.6td ic iz duje u audija jaje,znam da su drugacije okrenuti,ali moze li se ikako ubaciti i sta treba prepravljati ako moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam felge, znam da su bile na nekom golfu i da du 4x100 i 14" i gore su gume 175/65, 14 ja bi to stavio na G3 ali meni su gume 185/60R14. Premontirao bih svoje gume. Da li to ce odgovarati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne bi odgovaralo

Jedino ako ti nemas gtia pa 5x100 imas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam GTI... Onda kupujem felge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa baš se nekužim jako u felge...tipa promjer šarafa jel paše na ovaj ili onaj auto...ali imam jednu situaciju da imam atalanta 16" original felge...jel se mogu one namontirat na seata ibizu 2011 godiste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba ti na felgi pisati broj rupa x promjer(il kaj označava to već)

Piše ti iza na felgi, samo traži taj broj negdje na felgi

 

Seat ti isto ima broj x 100

A dalje ti je mozak samo, imaš li 4 ili 5 rupa

Edited by M4rheeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuj pet pet ima....skinut cu onda felge pa pogledat....5*100 su na seatu...a za atalantu nisam uspio naći...

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24