1 1
splicanin

Pasat 2008 godiste cd problem!

Recommended Posts

Za klince ce biti tablet u naslonjacu i gotovo. Kak gledaju klinci u RNS dok se vozite a oni iza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo sam proba s tabletom ali daj sad bateriju napuni i ostalo...

sa zadnje klupe gledaju ;-)

no ima sam i rcd 510 i ako ne koristiš navi i to gledanje je ok...a da je rns bolji,je! sada sve zavisi šta kom treba...u polu imam rcd 210 i baš mi je ok zbog te police :da

Edited by marioGt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citajuci sve napisano, meni je ok RCD 510...na autu nemam parking senzore, tip kojega sam zvao na njuskalu kaze da cu imati problem sa potrosnjom struje kad je auto pogasen jer ce stalno traziti senzore i potrositi ce akumulator...da u tom slucaju treba ugraditi jos nesto da to izbjegnem...jel to tocno, neznam...sta vasa iskustva kazu...

Kolega vlaho 2901 kaze: Ja na RCD-u imam sve sto redovito koristim..handsfree, bluetooth, OPS, kameru i ostale sitnice..

Dali se moze na doticnom radiju koristiti to sto je naveo kolega...kazu da za bluetooth treba poseban uredjaj, koji i jel ga problem spojiti?

Ja uopce nemam pojma koji je uopce model moga radija ( sl. u prvom postu ) i dali je kodiran...nisam dobio nikakve papire od radija i dali se kod moze dobiti u WV servisu...

U slucaju da je kodiran a mislim da je, kako uopce promjeniti akumulator kad crkne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje godiste tj mjesec proizvodnje je passat ? 2008a nema problema sa praznjenjem aku-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to sto sam ti napiso, dodatno se narucivalo uz sam uredjaj. Znaci bluetooth modul ide posebno, kamera i senzori posebno.. Htio sam ti reci da uredjaj ko uredjaj sve to podrzava.

Dario ti zna covjeka koji sve to radi i mozda cak i ima te stvari na stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja bosch rcd ali dotični me pitao jel prazni i ja mu fino rekao da ne prazni

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry željko ali trebaš biti odlučan....svi ti govore ok najbolje ti je uzet rcd510 onda to i uzmi....ove priče kako prazni kad je off jer traži senzore mi je bezveze...možda za neke stare modele...ja sam stavio starom prije dvije godine iz svoje šestice u njegovu šesticu....(njegova je jedino od opreme imala središnji naslon za ruku,volan klimu i 4 gume,čak je dobio i središnji retrovizor i bočne retrovizore to nije trebao nadoplatit ;) ) ugl. stavio sam mu rcd od boscha i radi ko doksa!!!Savršeno nekon 2 godine stari ga i dan danas hvali i govori ma sto puta mi bolje auto izgleda....(govorimo o čovjeku od 67 godina....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pomoci, jos cu vas pitati neke detalje...sutra idem u servis WV da se detaljno informiram o autu, jer nisam dobio knjigu vozila a i da promjenim ulja, filtere narocito u automatskom mjenjacu itd...

javim se nakon servisa kad bude znao vise detalja o autu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao problem praznjenja akumulatora (Gateway nije podrzavao RNS novi, nikakve senzore on ne trazi kad je ugasen)

 

gateway je bio E, stavio sam Q verziju, iskodirao ga i sve radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje godiste tj mjesec proizvodnje je passat ? 2008a nema problema sa praznjenjem aku-a

Auto je 2007. 07. to sam saznao tek kad sam bio u WV servisu.

Sad mogu nesto vise pitati o radiju. Kupio bi RCD 510, zanima me koja je razlika izmedju Bosch,Delphi i Blaupunkt. Sta mu dodje Gateway i kako ga se spaja i dali ima konektore koji su predvidjeni za stekanje na radiju i di se steka druga strana na auto..Di se kupuje doticni uredjaj...

Dali se moze ugraditi ovaj radio i dali mu odgovara konektor:

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/sony-xav-68bt-2din-bt-touch-panel-monitor-dvd-cd-vcd-player-oglas-15883571

ili

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/pioneer-avh-x1600dvd-zapakirano-racun-garancija-25-mjeseci-oglas-10705585

ili

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/alpine-multimedia-iva-w502r-oglas-14038768

 

U slucaju da se moze ugraditi neki od ovih (bez nekakvog kemijanja), imao bi i BT.

Edited by splicanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ako stavis rcd510 trebat ce ti gateway i kodiranje (on ti se nalazi pod pedalom) za passata ti je cca 100€. Delphi ti nema rds pa ako ti ne smeta to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da na njegovom nema potrebe za drugim gatewayom. Ja sam kolegi na 2007 5 mjesec(prva registracija) golf stavio i nema praznjenja.

 

Mogu ponudit rcd 510 bosch i gateway = 2000kn

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nema pravila... 2007 može a i ne mora... Je proda rcd frajeru za passata 10/2007 pa je od tebe uzima gateway Mario prije cca 8mj jer je cuclao bat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce. Ja sam bio uvjeren da ce prazniti aku na gore navedenom golf. jos gola oprema, 1.4 motor.

 

Nakon tjedan dana zovem covjeka, kaze sve ok. nema problema . Od tad je proslo dvije godine i jos je sve ok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bemti, pa to nije probaj ako ide ide, nego se fino spoji dijagnostika, vidi se koji je gore gateway i jasno se zna da li ce prazniti ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gateway treba samo ako ima stariji index a to se lako vidi na dijagnostici

Sta to treba viditi na diagnostici. koji index i jeli to moze viditi bilokoji mehanicar koji ima diagnostiku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bemti, pa to nije probaj ako ide ide, nego se fino spoji dijagnostika, vidi se koji je gore gateway i jasno se zna da li ce prazniti ili ne.

 

Da. Ali ima iznimke. Na 2007 godini.

 

Recimo K index, ne prazni svaki. Kljucan je sw u njemu. Po netu taj gateway prazni. Ja ga izvadio iz 2007 golfa, covjek mi ga ostavio a ubacen drugi. Nakon nekog vremena, ja ga sebi slozim, i zamisli, ne prazni aku.

 

Dok, kolega sa foruma, imao je K index i praznio mu rcd 510 akumulator.

 

Ali ako je auto 2006 to 100 posto ide drugi. Ako je 2008, takodjer cista stvar da ne bude problema. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

NVmRlFx.jpg

 

Da ne otvaram novi topik, sta znaci ovaj simbol koji gori..krato gori i onda se pogasi i opet u voznji se zna upaliti.

Ako nije problem, moze mi neko objasniti i ostale simbole koji sad ne gore...

Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače imaš u knjižici vozila svaki simbol objašnjen.

Ovaj treunutni ti je po meni nedostatak tekućine za pranje stakla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ljutite se, nemam knjgu vozila..inače nebi pitao...

To sam pretpostavio da se radi o tekucini za stakla...

Mouse-RI, hvala za uputstvo...

Edited by splicanin

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1