2 2
_fery_

golf 4 tdi turbina

Recommended Posts

Pozdrav. Kupio sam golf 4 tdi 90ks. I nece mi auto vuc uopce, ko da nema turbine, ne cuje se uopce, niti se osjeti u voznji. Promjenio sam vakum gljivu, osla membrana na staroj, sva crijeva os vakuma sam pregledao... zna li netko kaj bi mogao bit problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.. budem otiso negdi u servis da pogledaju...

Ok.. budem otiso negdi u servis da pogledaju...

Al nisam siguran da ce javit gresku.. ak je usisna zastopana onda nwbu nis javljalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj mu malo gasa na mjestu i gledaj ako napuhuje crijeva od turbine pa ako ne napuhuje onda znas da ne radi turbina..i da, dijagnostika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navrati kod mene u AS PAVICIC u Brezovicu,pa cemo pogledat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

čim ti ne napuhuje crijeva znači da turbina ne vrti..pogledaj dobro vakum crijeva, skini pa probaj s prstom dal osjetiš vakum..i najmanja pukotina može bit problem

Edited by mjakov94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, mozda gubi vakum na nekom crijevu... provjerit cu al vjerojatno je otiso neki senzor protoka zraka il ventil... hvala decki na pomoci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kupio si auto u takvom stanju ili je turbina otisla kad je vec bio kod tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kupio sam ga s greskom... auto nis ne dimi, masina je oke ..

Sam kaj ta turbina ne radi uopce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pomagajte imam problema sa Golfom IV TDI 81KW posle ciscenja turbine opet nece da vuce,promjenja vakum crijeva sva,novi maf senzor,ociscen IC,ociscena usisna grana i EGR ventil,ne znam sta vise da radim isao na dijagnostiku i nema gresaka nikakvih,ovaj problem se vuce vec duze vrijeme.

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve smo pregledali, juce sam bio kod mestra kaze da mi neki ventil n75 radi ,pa ne radi,da li moze da bude problem do njega i za sta on sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve smo pregledali, juce sam bio kod mestra kaze da mi neki ventil n75 radi ,pa ne radi,da li moze da bude problem do njega i za sta on sluzi.

jeste se vozili i skontali ili spojili pa ocitali gresku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sam nasao problem pomjesana su vakum crijeva pa nista mi ne radi kako treba,da li neko imas semu vakum crijeva za golfa 4 da to napravim kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2