2 2
pololove

Tiguan 2.0 TDI

Recommended Posts

Pozdrav,

nisam uspio naci nista slicno pa sam otvorio novu temu.

Planiram uzimati Tiguana sa 2.0 TDI motorom od 140 ks i godistem proizvodnje od 2011  do 2014.

Zanima me imaju li i ti motori one standardne boljke oko dizni,zamajca i DPF-a i na sto jos treba obratiti paznju pri kupnji.

p

Uglavnom pouzdani motori i nemaju neke vece mane i probleme. Dpf nije problem motora nego vlasnika i nacina voznje isto tako i dvomaseno kvacilo. Kako je vozen i odrzavan o tome sve ovisi.

I da ljudi rade 10000 km godisnje i kupuju te dizele..to.meni nikak nije jasno. I onda se cude sta odlaze dijelovi i stopaju se dpf-i egr i dr. Ako radis puno km nemas brige

Puno hvala na odgovoru,

dizel mi treba jer zivim vani i do posla imam oko 20km u jednom pravcu uglavnom autoputa plus putovanja do Bosne.

4 hours ago, pololove said:

Puno hvala na odgovoru,

dizel mi treba jer zivim vani i do posla imam oko 20km u jednom pravcu uglavnom autoputa plus putovanja do Bosne.

Onda je dizel ok izbor

Nadi s sto manje km i da ima bar urednu servisnu pa je dalje onda lakse.

Egr bude problem i na par komada modul pumpe ulja... Zamasnjak je ok s obzirom na km... pa se smatra potrosnim materijalom.  Ako je 4motion trebalo bi mislit na odrzavanje pogona (ulja)

Hvala na odgovorima.

Zanima me jos kakva mu je potrosnja u odnosu na ona 2.0 tdi sa 110ks.

Pozz.

1 hour ago, pololove said:

Hvala na odgovorima.

Zanima me jos kakva mu je potrosnja u odnosu na ona 2.0 tdi sa 110ks.

Pozz.

Zanemariva razlika, ali uglavnom manja je na jacem modelu jer lakse vuce sasiju s manje gasa.

Edited by ljubobj

hahahahahhhahahah to je ono sto sam htjeo cuti.

Hvala ti na odgovoru.

Da ne otvaram novu temu interesuju me iskustva sa motorima 2.0 tdi od 140kw u passatu b8? Nasao sam jedan primjerak sa manuelnim mjenjacem i to mi je top posto sam navikao na taj... Jel pouzdan motor kao i onaj od 2.0 tdi 150ks

Da ne otvaram novu temu interesuju me iskustva sa motorima 2.0 tdi od 140kw u passatu b8? Nasao sam jedan primjerak sa manuelnim mjenjacem i to mi je top posto sam navikao na taj... Jel pouzdan motor kao i onaj od 2.0 tdi 150ks
Imam ga ja, motori su koliko su mi rekli veoma slicni, skoro identični, shvatis da je riječ i 140kw tek kad vidis da pod haubom nema akumulatora...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

2 2