2 2
Outback

Golf 4 1.9 tdi 81 kw potrosnja ulja.

Recommended Posts

Bok ekipa evo ovako stoje stvari, uglavnom do sad sam sipao Castrol Magnatec 5w40, ali mi nakon 6 7 tisuca km javi da ulja nema i stvarno sad kad sam gledao ulja u autu na minimumu, pa sam nasuo isto Castrol Magnatec ali 10w40. I evo bas sam malo prije naletio na neku staru temu da taj 10w40 nije dobar za taj motor i sad sam u dilemi sta i kako, mehanicar mi je i sam rekai da je auto odlican i da dugo nije vidio bolje odrzavan motor. Btw auto ima trenutno 230k km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mislim zivim u Rijeci di zima i nije toliko jaka, ali dal da se vratim na 5w40 ili da ostanem na ovom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostani na 5w40 i probaj neki drugi brend. Shell, Liqui Moly, Ravenol, Mobil1, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/11/2021 at 5:14 PM, Outback said:

Bok ekipa evo ovako stoje stvari, uglavnom do sad sam sipao Castrol Magnatec 5w40, ali mi nakon 6 7 tisuca km javi da ulja nema i stvarno sad kad sam gledao ulja u autu na minimumu, pa sam nasuo isto Castrol Magnatec ali 10w40. I evo bas sam malo prije naletio na neku staru temu da taj 10w40 nije dobar za taj motor i sad sam u dilemi sta i kako, mehanicar mi je i sam rekai da je auto odlican i da dugo nije vidio bolje odrzavan motor. Btw auto ima trenutno 230k km.

Ukoliko si tocio istu normu onda nemas nikakvih problema. A i samo si nadopunio, tako da sad imas nesto tipa 6W40. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

litra na 10tkm... nesekiraj se... samo vozi.... A tih 220tkm ako nisi prvi vlasnik... tko zna... ima ih sta to okrecu po 2gi put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/22/2021 at 12:20 AM, AUTOFREAK said:

litra na 10tkm... nesekiraj se... samo vozi.... A tih 220tkm ako nisi prvi vlasnik... tko zna... ima ih sta to okrecu po 2gi put :)

Ma spojen je na komp i sve i original, imam servisnu knjigu iz ovlastenog servisa od prvog vlasnika, covjek napravio zadnji servis 3 milje km prije nego ga je meni prodo u ovlastenom haha

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2