7 7
Damirr

Oblaganje volana

Recommended Posts

Imao sam broj od Domagoja, ali sam ga zagubio, jel mi moze netko poslati kontakt na pm da dogovorim termin?

nije nikakva tajna, pa evo broja javno 095/8195-834 Domagoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodjer za Domagoja preporuka...i zbog kvalitete posla i cijene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako sam vidio da je domagoj dobar, preporucio frendu da mu tapecira sjedala od audia s6, sredine iz alcantare u kozu i bocnice na vozacevom sicu. Odlicno je ispalo i korektna cijena. Sve preporuke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

image-0-02-01-984196ce2a73170c19a506b3f0

 

image-0-02-01-08ecd0f135db760908ea1ad6ce

 

Losa je kvaliteta jer mi je sad na viber slao. Jos se mora malo namazati koza i zategnuti na suncu i bit ce top

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ce se toliko na suncu zategnuti? Meni izgleda poprilicno labavo, ali s kozom nemam iskustva pa eto pitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško, sve nekako naviga prema Zagrebu a da i ima ne znaš kako radi pa je sve na vagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posaljes volan postom decku da ti odradi ili bas zelis da ti bude netko iz okolice tvog mjesta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro izgleda, koliko je koštalo?
Vidio sam da ti je ispod na maski sata neka lampica, da li je to netko naknadno ugradio ili je dolazilo kao original i za što služi?

img_20171005_165529_18vx01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je hidraulicna zastita od kradje, ta lampica blica kad je ukljucena.

 

Volan je kostao 350kn, Domagoj je skinuo volan, dao mi zamjenski da se vozim tih par dana i vratio ovaj na kraju. sve u toj lovi.

 

Imam jedan problem samo, volan mi sad stoji jedno pola centimetra ulijevo po deafultu,kad ga drzim ravno auto malo ide u desno. prije skidanja volana sve bilo ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu lampicu imam i ja samo ne stoji na tom mjestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je hidraulicna zastita od kradje, ta lampica blica kad je ukljucena.

 

Volan je kostao 350kn, Domagoj je skinuo volan, dao mi zamjenski da se vozim tih par dana i vratio ovaj na kraju. sve u toj lovi.

 

Imam jedan problem samo, volan mi sad stoji jedno pola centimetra ulijevo po deafultu,kad ga drzim ravno auto malo ide u desno. prije skidanja volana sve bilo ok

 

Trebao si prvo uslikati prije skidanja volana a dodatno sa strane povući crticu preko osovine i volana da imaš još jednu provjeru ravnine kod vraćanja, mada bi se crtica od volana trebala poklapati sa točkicom na osovini jer ti je to mjerilo pri vraćanju.

 

Ja sam imao drugi problem jer sam stavljao trokraki volan a pa mi nazubljenost nije izgledala točno sa gornjom crtom koja je bila dosta debela, mogao samo nešto malo sa desne i nešto malo sa lijeve jer centar nisam mogao nikako dobiti pa sam odabrao lijevu jer je i volan malo tako nagnut bio i ispalo dobro.

 

03_dsc_0038oiz8i.jpg

 

07_dsc_01355qx2s.jpg

 

115_dsc_0016nvjf3.jpg

 

Može malo više podataka o ovoj hidrauličnoj zaštiti od krađe da ne kopam po internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je neka mec-lock zastita. Kad ju ukljucim papucice se zakljucaju (ne mozes ih stisnut) i to je to. Ja sam kupio prije 10 god auto s tim tako da neznam previse o samom sustavu, a ako te zanima poslikam ti upute da vidis kako funkcionira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nije problem, slobodno uslikaj.

Zanima me da li je to original ili neka naknadna ugradnja a pošto sam vidio onu lampicu rekoh da pitam što je. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne moze se stisnuti,naknadno je ugradjeno imas li male kamerice u kutu stuba vjetrobranskog stakla.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je aftermarket alarm

 

VWTDI

kolko sam shvatija ti imaf GTautoalarm?

ja imam taj isto i ima sam tu lamicu tamo ugrađenu u srednjoj konzoli di su prekidači za grijanje šajbe itd.

onda sam naša original lampicu koja ide kod onog pipca za otključvanje i ugradija je tamo a di je bila ova stavija drugi poklopac

 

isto tako te kamerice šta spominješ

to su ja mislima neki senztoi poketa il čega već

koji su od tog gt alarma bezvezni pa sam naša na otpadu nekad davno od nekog drugog alrma i udragija njih u kotove šajbe i puno se lipše uklapaju

pošto ja nemam upute od tog alarma ne znam radi li mi to ni kako bi točno tribalo funkcionirati

dok sam alarm radi i radi daljinsko zaključavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7