3 3
rale

Termostat

Recommended Posts

Na vr6 u opcijama borda imas temperaturu ulja, a petica gti nema. To mi je pravo bezveze isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepo je vidjet sve te informacije, barem za vozača koji ujedno zna nešto o motoru pa je to dodatni gušt kada pratiš stanje. Meni uz temperaturu ulja volim i ove cuke koje prikazuju stanje napunjenosti akumulatora. CTEK ima adapter koji se može naknadno ugraditi ali problem je gdje ga staviti da ne izgleda ko da je neko strano tijelo a da je u originalu ništa ljepše od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Passat 2.0 tdi 2011

Rijetko dode na 90 stupnjeva. Danas se penjem na zelenu magistralu i tu je dosao na 80 cca, sputam se dolje i padne do kraja. Sutra mjenjam termostat pa cu vidjet hoce radit normala. Auto imam par dana tak da ne znam kaj je mjenjjap i kad

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsg ima hladnjak ulja samog dsg-a i u cijevi ima jos jedan termostat... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autofreak, da DSG je.

Zamijenjen je termostat (onaj klasični) i auto u gradu grije i dođe na 90 stupnjeva.

Čim dođem na otvorenu cestu (obilaznica, tempomat 120) temperatura padne na dno.

 

Da li je moguće da je do drugog termostata? On košta cca 1050kn i nema ga nitko osim u ovlaštenom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakih iljadu... ja ih izmjenio 5komada barem al trebalo i nama da skontamo koji je k... pa tek nakon toga izasao tip od vw-a kad smo promjenili bar 3komada...

Sad nemam etku jbg al u utorak ti dam kataloski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam broj i cca 1050kn je, bio danas u porsche inter auto. Tokic nema a veli moze naručiti od ovlastenog i cijena 1100. Ak imas kakvu bolju cijenu javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao mi je lik u Tokicu i bilo je cca 235kn ali nisam bio siguran da li je to to

Btw mislis da nije problem u cijevi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je...daju s cjevima sto je zajeb u etki jer kad imas kat termostata onda se da sam narucit...

Ja sam testirao (jebg nismo imali tip) da bih blindirao cijev gdje je on i krenuo u djir pa nizbrdo bez gasa....ako nepada temp to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, hvala puno. Vidjet cu da li je to to u Tokicu a ak ne narucim u vw.

Ustedio si mi cca 700kn :)

Thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo update sa mojim stanjem - na 1.9tdi pd izbacen zamjenski wahler trrmostat i stavljen original i auto zagrijan na radnu temp sa upaljenim grijanjem ( 22 stupnja i auto funkcija )..vanjska temp je -3.5 ( tako kaze board comp ) i auto radi vec 15min na leru i kazaljka od temp vode se ne mice ( sa zamjenskim se spustila za 10min )..vcds nakon 15 min rada pokazujem temp motora od 78.8°C

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zajebava isto.. promjenio mi elektricar .. i kaze trebat ce oeginal.. nabije 90 nakon 4-5 km.. cim stanem padne malo iznad 70.. ode gore pa padne.. bas idem naci kutiju koji mi je ugradio.. promjenim grujac prije mjesec dana.. neki dan jos jedan.. i sad opet lampicu izbaci.. brea il kak se vec zove brau grijac

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beru.

Ne kuzim zasto se svi sikirate za temperaturu vozila. Logika kaze ako je veca potrosnja energije od proizvodnje onda ce temperatura padati..pogotovo u gradu. Na autoputu mi je uvijek na 90 zakucano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je dok pali i dok odveze od tocke A do B. To sto mu treba 3 put duze da se zagrije, fuck it, tako stvari stoje. Drzite ga u garazi na +20 pa ga drzite pola sata u leru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beru.

Ne kuzim zasto se svi sikirate za temperaturu vozila. Logika kaze ako je veca potrosnja energije od proizvodnje onda ce temperatura padati..pogotovo u gradu. Na autoputu mi je uvijek na 90 zakucano.

Sve jasno al problem je sto kad nabije 90 stanem na semafor il negdje i padne na 70 odma u roku 20 sekundi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ugradio elektricar wheler termostat.. opet isto sranje.. kaze morsm ici uzet orginal u vw..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ugradio elektricar wheler termostat.. opet isto sranje.. kaze morsm ici uzet orginal u vw..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

i ja sam uzeo po preporuci wahler ( kao prva ugradnja u vag ) i nije radio dobro pa sam riskirao i uzeo original.

ako imas termostat ko i ja ( kat broj 044121113 ) javi se deckima u autodijelovi magdic, tamo je cijena 150kn + brtva 10kn..u ovlastenome je 350kn termostat

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam uzeo po preporuci wahler ( kao prva ugradnja u vag ) i nije radio dobro pa sam riskirao i uzeo original.

ako imas termostat ko i ja ( kat broj 044121113 ) javi se deckima u autodijelovi magdic, tamo je cijena 150kn + brtva 10kn..u ovlastenome je 350kn termostat

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Na kojem autu? B6 ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3